پایان بازی‌های گروهی مسابقات OGA Dota PIT Minor

Avatar
هادی عبدالهی ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

بر اساس سایت خبری gosugamers بازی‌های مرحله گروهی مسابقات OGA Dota PIT Minor رشته دوتا ۲ به اتمام رسید و مسابقات از امروز وارد مرحله playoff خواهد شد.

مرحله گروهی سه روز به طول انجامید و به حالت Round Robin (تمامی تیم‌ها در هر گروه باید با یکدیگر بازی کنند) برگزار شده بود. هیچ کدام از تیم‌ها از رقابت‌ها حذف نشدند؛ همچنین هیچ تیمی نیز وارد براکت پایینی نشد.

گروه A

بازی‌های گروه A با برد دوباره BOOM ID  این بار در برابر Ninjas in Pyjamas با نتیجه ۲:۱ به پایان رسید. با این که مرحله گروهی این تورنمنت مانند دیگر تورنمنت‌های دوتا ۲، حساس و تعین۲کننده نبوده است اما حداقل برای تماشاگران بازی‌ها جذابیت‌ها و غافلگیری‌هایی داشته‌اند و تیم‌هایی از جمله BOOM ID نیز توانسته‌اند با بردهای خود، اعتمادبه‌نفس اعضایشان را بالا ببرند.

Royal Never Give Up موفق شد Gambit Esports را غافلگیر کند و با استراتژی بهتر و هوشمندانه‌تر خود آنان شکست بدهد. راند اول شاهد مسابقه‌ای ۵۰ دقیقه‌ای بودیم که به نفع GE به اتمام رسید. ولی بازی دوم کاملا در اختیار چینی‌های RNG بود. راند تعین کننده و نهایی نیز مسابقه‌ای حساس و نزدیک بود که به نفع RNG به اتمام رسید.

گروه B

Majestic Esports بار دیگر همه را شگفت‌زده کرد و موفق شد راند اول بازی خود در مقابل Alliance را از آن خود کند اما در ادامه اسکواد سوئدی Alliance بسیار بهتر ظاهر شد و توانست در ۲ بازی پیاپی، نماینده آمریکای جنوبی را در مشت خود بگیرد و با این پیروزی، جایگاه تیم اول گروه را اشغال کند.

مطلب پیشنهادی:  انتشار اطلاعاتی جدید درباره ماکسیمیلیان و وقایع گذشته بازی اورواچ

Forward Gaming این طور که مشخص است هنوز نتوانسته استراتژی تیمی خوبی را اتخاذ کند. آن‌ها موفق شدند راند اول بازی خو درا در برابر EHOME به پیروزی برسند اما در دو راند بعدی کاملا عقب کشیدند و هیچ کاری از دست‌شان بر نیامد.

فرمت برگزاری بازی‌ها در مرحله playoff

  • دو حذفی.
  • ۳ راند اول به صورت Bo1 و گرن فینالز به صورت Bo5.
  • بقیه بازی‌ها هم به صورت Bo3 هستند.
برچسب ها :