نتایج بازی‌های گروهی مسابقات OGA Dota PIT Minor تا این جای کار

Avatar
هادی عبدالهی ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamers روز دوم بازی‌های گروهی مسابقات OGA Dota PIT Minor به پایان رسید و تیم‌های Alliance و RNG موفق شدند صدرنشین گروه‌های خود بشوند. درست مانند روز اول، شاهد برد و باخت‌های غیرمنتظره و در عین حال جالبی بودیم که نهایتا باعث جذاب‌شدن هر چه بیشتر رقابت‌ها شده بود.

گروه A

نتایج گروه A، تا حدود زیادی قابل پیش‌بینی بود. Ninjas in Pyjamas موفق شد با نتیجه ۲:۱ تیم Gambit Esports را از سر راه بردارد. Gambit در راند دوم مسابقه توانست سوئدی‌های NiP را غافلگیر کند و پس از دقیقه ۲۲،کنترل بازی را به دست بگیرد. آنان موفق شدند در ۱۰ دقیقه پایانی بازی، NiP را عقب بکشند و در دقیقه ۳۷ بازی را جمع بکنند اما NiP در بازی بعد خود به سرعت بازی را در اختیار گرفت و موفق شد تنها در ۲۱ دقیقه، حریف خود را شکست دهد و پیروز مسابقه شود.

Royal Never Give Up توانسته بود راند اول را با آسودگی خاطر از BOOM ID بگیرد. با وجود برد ۲:۰ آن‌ها بر این تیم جنوب شرقی آسیا، BOOM ID شرایط سختی را برای آنان در راند دوم ایجاد کرده بود و نبرد جذاب و حساسی را شاهد بودیم که نهایتا به نفع RNG به اتمام رسید.

گروه B

مسابقه بین Alliance و Forward Gaming یکی از جالب‌ترین بازی‌های روز گذشته بود که ۳ راند کامل را برای مشخص‌شدن برنده نیاز داشت. ۳ راندی که استقامت و خونسردی تمام بازیکنان را به چالش کشیده بود. بازی اول کاملا در اختیار تیم آمریکای شمالی بود اما تقریبا ۱ ساعت تمام طول کشید که آن را به اتمام برسانند. در راند دوم، تیم سوئدی موفق شد در ۲۹ دقیقه و با اقتدار تمام با نتیجه ۳۱:۴، حریف خود را خرد کند و بازی را به تساوی بکشد. راند سوم همانند بازی پین پنگی بود که نتیجه بازی مدام جابه‌جا می‌شد اما نهایتا این تیم Alliance بود که از سد Forward Gaming گذشت و پیروز نهایی باز شد.

مطلب پیشنهادی:  جدایی ILTW از تیم OG

در راند اول مسابقه آخر دیروز، EHOME توانست پیروزی مقتدرانه در برابر Majestic Esports کسب بکند اما در راند دوم، کاملا در کنترل این تیم آمریکای جنوبی بودند و شکست خوردند. راند آخر نبردی جذاب، غافلگیرانه و فوق‌العاده‌ای را از Majestic شاهد بودیم که نهایتا به برد آنان منجر شد.

ادامه بازی‌های گروهی امروز ادامه خواهد داشت.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)