برد غیر قابل پیش‌بینی Phong Vũ Buffalo در برابر G2 در مسابقات MSI 2019

Avatar
هادی عبدالهی ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports حتی پنتاکیل تاپ لینر G2 یعنی Martin “Wunder” Hansen هم نتوانست در نهایت باعث پیروزی تیم خود شود و اسکواد قهرمان LEC بار دیگر در برابر ویتنامی‌های Phong Vũ Buffalo شکست را پذیرفتند.

با این که قبل از این بازی Phong Vũ Buffalo صعود خود به مرحله پلی آف را قطعی نکرده بود اما این برد غیرمنتظره، امید پیشروی در مسابقات MSI 2019 را در اسکوادشان زنده نگه داشت و نشان دادند که تیم G2 هم نقطه ضعف‌های مشخصی دارد. استایل بازی هجومی و حملات G2 در برابر برنامه‌ریزی بهتر و واکنش‌های عالی Phong Vũ Buffalo کارساز نبود و در نهایت قهرمان لیگ حرفه‌ای ویتنام باری دیگر نشان داد که توان رقابت با برترین تیم‌های حال حاضر دنیا را در رشته لیگ آو لجندز دارد.

بعد از این که PVB نتوانست در روز گذشته Team Liquid را ببرد، امید خود را از دست نداده و با برنامه‌ریزی عالی وارد بازی خود با G2 شدند. ویتنامی‌ها باید با تیمی مبارزه می‌کردند که موفق شده بود در تمامی بازی‌ها خود به جز رویارویی‌هایش با قهرمان جهان یعنی Invictus Gaming، تمامی حریفان خود را شکست داده و خود را بعد از چینی‌ها در رتبه دوم رده‌بندی جای دهد. G2 و SKT هر دو به سختی تلاش می‌کنند تا جایگاه دوم را کسب بکنند و دلیل اصلی آن این است که در نیمه نهایی تورنمنت، مجبور نشوند با هیولایی به اسم IG روبه‌رو شوند. در نهایت هم این باخت تمامی برنامه‌ریزی‌های G2 رابه هم ریخت و برایشان گران تمام شد.

مطلب پیشنهادی:  قهرمانی تیم Vitality در مسابقات DreamHack Atlanta

نماینده ویتنام با ترکیب تهاجمی و جالبی به مصاف G2 رفت. Jarvan IV برای Hoàng “Meliodas” Tiến Nhật، لیساندرا برای Võ “Naul” Thành Luân و Varus  و Morgana برای Đặng “BigKoro” Ngọc Tài و Nguyễn “Palette” Hải Trungپیک شده بودند و بوفالوهای فونگ بوو موفق شدند first blood را از Luka “Perkz” Perković بگیرند و ثانیه بعد نیز Mihael “Mikyx” Mehle را زمین‌گیر کنند تا شروع بسیار عالی در بازی داشته باشند. بیشتر تمرکز و درگیری‌های مهم لینینک فیز در بات لین صورت گرفت. Marcin “Jankos” Jankowski و Meliodas هم هر چند وقت یک بار به پایین سر می‌زدند و با گنک‌های پیاپی خود سعی می‌کردند کنترل لاین پایینی را به نفع تیم خود درآورند.

در همین بین در خط میانی، Rasmus “Caps” Winther موفق شده بود با گرفتن ۴ کیل، برتری بسیار بیشتری روی حریف خود یعنی Naul داشته باشد. تمرکز اصلی PVB در این دقایق، گرفتن Drakes بود و موفق شده بودند  نیز یک Ocean و همچنین Cloud. یک Inferno را نیز با درگیری سنگینی از آن خود بکنند تا در تیم فایت‌ها دست بالاتر را داشته باشند. Cpas در درگیری بعد از Drake، فرصت این را داشت که ADC ویتنامی‌ها را شکار کند اما عملکرد عالی تیم محور PVB باعث شد ADCشان زنده بماند و Cpas را زمین‌گیر کنند اما این موضوع به همین جا خاتمه نیافت و Wunder موفق شد با گرفتن پنتاکیل، بازی را به نفع G2 باز پس گیرد.

اما این آخرین حرکت خوب G2 بود و بعد از این موضوع، این PVB بود که کنترل تمامی تیم فایت‌ها را بر عهده داشت و objectiveهای بازی را از آن خود می‌کرد. بارون دقیقه ۳۰ نیز تمام چیزی بود که Phong Vũ Buffalo نیاز داشت تا بازی را به نفع خود به اتمام برساند و G2 را برای دومین بار در این تورنمنت شکست دهد.

مطلب پیشنهادی:  جایگاه کنونی Overwatch League در پلتفرم Twitch

ولی تمام تلاش PVB کار به جایی نبرد و امید پیشروی آنان در تورنمنت با اعلام نتیجه بازی همزمان، یعنی IG و Flash Wolves ناامید شد. FW در بازی خود شکست خورده بود و شانس PVB نیز برای صعود به پلی آف از بین رفته بود. با این نتیجه، تیم چهارم راه یافته به پلی آف مسابقات MSI 2019 یکی از تیم‌های Liquid یا Flash Wolves خواهد بود که در بازی بعد لیکویید با G2 مشخص خواهد شد.

برچسب ها :