نگاهی به تیم‌های گروه B مسابقات MSI لیگ او لجندز

Avatar
هادی عبدالهی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت esportsjunkie بخش ابتدایی (play-in) مسابقات Mid Season Invitational (MSI) از تاریخ ۱ تا ۷ می در ویتنام برگزار خواهد شد. این استیج، رقابتی بین قهرمانان لیگ‌های دسته دو سرتاسر دنیا خواهد بود. بعد از به پایان رسیدن این بخش و مشخص‌شدن سرگروه‌ها، تیم اول هر گروه به مرحله بعدی و به مصاف Team Liquid و Flash Wolves خواهند رفت. کسانی که از این استیج جان سالم به در برده باشند، باید با تیم‌های دسته یک و شاخصی همانند G2 Esports، SK Telecom T1 و Invictus Gaming مسابقه دهند.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به تیم‌های حاضر گروه B استیج play-in

Vega Squadron

اسکواد Vega Squadron قهرمان حال حاضر LCL (League of Legends Continental League) است. این نماینده اروپای شرقی موفق شده بود در فینال ناحیه خود، تیم روسی Elements را با نتیجه ۳:۱ شکست دهد. آنان در فصل عادی بازی‌ها رتبه سوم را به دست آورده بودند.

MEGA

نماینده جنوب شرقی آسیا یعنی MEGA هم در گروه B حضور دارد. این قهرمان حال حاضر LST (League of Legends SEA Tour) موفق شده بود در مراحل انتخابی و playoff در تمامی بازی‌های پیروز شود و Win Rate صد درصدی داشته باشد. سال گذشته نیز این تیم نماینده ناحیه خود شده بود. شاخص‌ترین بازیکن آن‌ها، ADC تیم یعنی Lloyd است.

FocusMe

ناحیه ژاپن، روز به روز به پیشرفت خود در زمینه Esports ادامه می‌دهد و این موضوع را می‌توان از عملکرد تیم‌های خود، به خصوص اسکواد قهرمان این ناحیه یعنی FocusMe دید. قهرمان LJL (League of Legends Japan League) در طول فصل، تقریبا بی‌نقص عمل کرده و از ۲۱ بازی خود، ۲۰ مسابقه را برنده شده بودند.

مطلب پیشنهادی:  قهرمانی مقتدرانه TNC در مسابقات WESG 2018 رشته دوتا 2

INTZ

تیم INTZ، قهرمان ناحیه برزیل نیز در این گروه است. این نماینده CBLoL برای راه‌یابی به MSI، در مسابقه نهایی از سد اسکواد Flamengo eSports گذشته بود.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)