تیم NiP هم از مسابقات MDL Disneyland Paris Major پاریس خداحافظی کرد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق گزارش esportsranks دومین سری از بازی‌های حذفی روز گذشته برگزار شد و برنده Minor قبل یعنی Ninjas in Pyjamas، به مصاف نائب قهرمان TI8 یعنی تیم PSG.LGD رفت. با این که حضور هر دو تیم در TI9 قطعی شده است ولی شاهد نبردی حماسی و فوق‌العاده جذاب از این دو تیم قدرتمند بودیم.

بازی اول با پیک Meepo برای NiP و Faceless Void به عنوان پیک آخر برای تیم LGD آغاز شد. لاین آپ NiP با حضور عالی Marcus ‘Ace’ Hoelgaard با Meepo ، بر نقشه بازی بسیار مسلط بود و اروپایی‌ها موفق شدند در اوایل بازی کنترل گیم را به دست بگیرند اما با گذشت زمان، لاین آپ LGD موفق شد پا به پای NiP بازی کند و کنترل کامل را از دست آنان خارج کردند؛ تا زمانی که نوبت سومین روشان بازی فرا رسید. با تصاحب Agies توسط NiP و تصاحب نقاط کلیدی نقشه و نابودکردن سریع تاورهای حریف، راند اول به نفع NiP به اتمام رسید.

راند دوم بازی کاملا متفاوت با راند اول بود و چینی‌ها موفق شدند بازی را به تساوی بکشند. LGD از ابتدای بازی برتری نسبی به حریف خود داشت و در اواسط بازی با داشتن ۴۲k نت ورث، بازی را برای خود کردند. Wang ‘Ame’ Chunyu با هیرو مورفلینگ، قطعا با نتیجه عالی خود (۱۱-۰) عامل اصلی و کلیدی پیروزی تیم خود بود.

بازی سوم به علت ماهیت حساس آن، آهسته‌تر، با فکرتر و با برنامه‌ریزی تر از جانب هر دو تیم دنبال شد. حتی نت ورث و تعداد نسبی کیل‌ها نیز تا دقیقه ۳۰ بازی کاملا یکسان بود. با تیم فایتی عالی در چاله روشان، PSG موفق شد Aegis را بگیرد و در ادامه با تاخت و تاز بی‌امان خود NiP را از سر راه بردارد.

مطلب پیشنهادی:  تیم G2 Esports موفق به حذف تیم بزرگ RNG شد.

با این نتیجه PSG به مصاف Liquid خواهد رفت تا تیم فینالیست براکت پایینی را مشخص کنند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)