پیشروی NiP و EG در براکت بالایی مسابقات MDL Disneyland Paris Major

Avatar
هادی عبدالهی ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosogamers دومین ست از بازی‌های براکت برندگان در دومین روز از بازی‌های پلی آف مسابقات MDL Disneyland Paris Major انجام شد و Ninjas in Pyjamas و Evil Geniuses موفق شدند به ترتیب ViCi Gaming و Team Liquid را شکست دهند و در براکت خود پیشروی کنند.

در بازی ابتدایی Team Liquid و Evil Geniuses در ۳ راند پیاپی به نبرد با یکدیگر رفتند. لیکویید موفق شد اولین راند را به راحتی پیروز شود. اروپایی‌های لیکویید در راند اول بسیار خوب و با خونسردی تمام بازی کردند و موفق شدند بدون هیچ گونه دردسری بازی را به اتمام برسانند اما این موضوع در بازی بعد تکرار نشد و EG موفق شد در ۲ بازی پیاپی، قدرت واقعی خود را به لیکویید نشان دهد. در هیچ کدام از بازی‌ها، لیکویید قادر نبود مزیت و برتری خاصی نسبت به حریف داشته باشد و EG مقتدرانه بازی را در کنترل خود گرفته بود.

با این نتیجه، EG در بازی بعد خود در براکت بالایی به مصاف NiP خواهد رفت و تیم لیکویید نیز به راند دوم براکت پایینی فرستاده شد تا با یکی از نمایندگان آمریکای جنوبی بازی کند.

در سری دوم بازی‌های روز گذشته، Vici Gaming و Ninjas in Pyjamas به مصاف یکدیگر رفتند. NiP در راند اول پیروزی راحت و قاطعی در برابر تیم چهارم رنگینگ DPC کسب کرد و عملکرد بی‌نظیر Marcus “Ace” Hoelgaard با هیرو Naga از جمله عوامل اصلی پیروزی‌شان بود. ViCi Gaming در عوض در راند دوم شکست قبلی خود را جبران کرد و تنها در ۲۲ دقیقه و با تاثیرگذاری حیاتی Zhang “Paparazi灬” Chengjun و Zeng “Ori” Jiaoyang با هیروهای اصلی خود، بازی را به تساوی کشید. در راند سوم هر دو تیم درفت مستحکم و خوبی داشتند ولی این NiP بود که توانست با بازی تهاجمی‌تر و سریع‌تر خود، بازی سوم را از آن خود کند و در بازی بعد خود به مصاف EG برود.

مطلب پیشنهادی:  برد Team Liquid در بازی اول خود در مقابل Cloud9

 

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)