حذف شدن OG از مسابقات MDL Disneyland Major توسط Liquid

Avatar
هادی عبدالهی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت vpesports روز یکی مانده به آخر مسابقات MDL Disneyland با ۳ بازی حذفی براکت پایینی دنبال شد و در بازی اول، دو قهرمان سابق TI، یعنی OG و Team Liquid به مصاف یکدیگر رفتند.

با این که OG در بازی قبل خود و در مقابل Secret نتیجه‌ای کابوس‌وار داشت، آنان این بار و با روحیه‌ای تازه به مصاف لیکویید آمدند و موفق شدند راند اول را برای خود کنند. لیکویید سعی کرد با پیک‌کردن Medusa، ارلی گیم خود را تضمین بکند اما با گذشت بیشتر زمان، OG موفق شد کنترل بازی را از دستان آنان خارج کند و ترول وارلرد Anathan ‘ana’ Pham هم نقش بسزایی در برد نهایی آنان و شکست لاین دفاعی Liquid ایفا کرد.

با برد خوب‌شان در راند اول، OG راند دوم را با اعتماد به نفس مضاعفی آغاز کرد و موفق شد از ابتدای بازی، بر نقشه تسلط کاملی داشته باشد. در دقیقه ۱۹ بود که قهرمان TI8 تاور Tier 3 لیکویید را از جا کند ولی لیکویید و کوروکی به این راحتی ها تسلیم نمی‌شدند. فانتوم اساسین Amer ‘Miracle’ Al-Barkawi که از ابتدای بازی در حال فارم‌کردن بود، از این پس بود که وارد بازی شد و با حضور او در تیم فایت‌ها، لیکویید موفق شد OG را به سرعت به عقب براند.

با داشتن ۲۰k لید در نت ورث خود، Miracle آیتم Divine Rapier را بست و شروع به سلاخی OG کرد و نهایتا پیروز بازی شد. در بازی آخر سری، شاهد سلطه بی شک و شبه تیم لیکویید از ابتدا تا آخر بازی بودیم. با گرفتن دو Rampage توسط Miracle، آخرین امیدهای OG نیز ناامید شد و نهایتا بازی را واگذار کردند.

مطلب پیشنهادی:  تیم‌های Gambit و Forward در مسابقات OGA Dota PIT Minor حاضر خواهند بود

با این برد، تیم لیکویید در نیمه نهایی براکت بازندگان، به مصاف برنده بازی بین تیم‌های PSG.LGD و  Ninjas in Pyjamas خواهد رفت.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)