۳ برتر چین وارد مسابقات MDL Disneyland Major شدند

Avatar
هادی عبدالهی ۱۳ فروردین ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamer تیم‌های ViCi Gaming ،PSG.LGD و Keen Gaming با پیروزی بر رقیبان خود و نشان‌دادن توانایی بالایی خود به دیگر تیم‌های چینی، نماینده چین در مسابقات ماه بعد MDL Disneyland Major رشته دوتا ۲ شدند.

برای اولین بار در تاریخ مسابقات و بازی های دوتا ۲، موسسه چینی الاصل MarsMedia حامی و اسپانسر رویدادی خارج از چین خواهد شد. به عنوان نکته مثبت و مزیتی ویژه برای تیم های چینی، ۳ تیم از این ناحیه اجازه شرکت در رویداد دیزنی لند را خواهند داشت.

این سه تیم چینی تبار هر کدام موفق شدند در گروه خود برترین عملکرد را داشته باشند و سید اول را از آن خود کنند. Keen Gaming در بازی خود در مقابل قهرمان اخیر Minor و Major یعنی ViCi Gaming عالی ظاهر شد و این تیم قدرتمند را در دو راند پیاپی شکست داد و به براکت پایینی فرستاد. اسکواد Keen با این پیروزی اولین تیم راه یافته به دیزنی لند شد. از طرفی دیگر PSG.LGD هم موفق شد حریف خود یعنی Newbee را به راحتی از پیش رو بردارد و دومین نماینده چین لقب بگیرد.

با نزول به براکت پایینی، ViCi Gaming عزم خود را جزم کرد و توانست در طی بازی‌های حذفی خود در طی براکت پایینی تمامی تیم‌های دیگر را له کند و جایگاه آخر چین را برای خود تصاحب کند.

نکته جالب و غافلگیرکننده این است که هر سه این تیم‌ها، بهترین و برترین اسکوادها چین و از جمله پرافتخارترین تیم‌های این ناحیه اند. به عبارتی دیگر این ۳ تیم، قدرت نهایی چینی‌ها در رشته دوتا ۲ هستند و قطعا هیچ تیم چینی دیگری توان رویارویی با این ۳ اسکواد را ندارد.

مطلب پیشنهادی:  تیم Space Soldiers تمام ترکیب CS:GO خود را از دست داد.

ViCi Gaming جایگاه سوم رنکینگ DPC را اشغال کرده است و همین الان نیز با امتیاز بالایی که با قهرمانی در Major و Minor قبلی کسب کرده است، جواز حضور در TI9 را دارد. PSG.LGD هم ششمین تیم رنکینگ و است و Keen نیز کمی پایین‌تر، جایگاه هشتم را در اختیار دارد. ۱۲ تیم اول رنکینگ پس از پایان فصل پیش رو، به طور مستقیم به TI9 دعوت خواهند شد.

از تاریخ ۴ می تا ۱۲ می، ۱۶ تیم از برترین اسکوادهای دوتا ۲ رقابت خود را در کلوپ Newport Bay دیزنی و Disney® Events Arena شروع خواهند کرد که می‌تواند پذیرای ۶،۳۰۰ تماشاگر باشد. به عنوان چهارمین Major رشته دوتا ۲ و مانند گذشته، تیم‌های شرکت‌کننده بر سر ۱ میلیون دلار جایزه نقدی و ۱۵.۰۰۰ امتیاز DPC با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)