راه‌یابی MIBR به فصل ۹ مسابقات ESL Pro League

Avatar
هادی عبدالهی ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری esportsjunkie تیم MIBR موفق شد با برد ۲:۰ اسکواد Renegades حضور خود را در فینال فصل ۹ مسابقات ESL Pro League قطعی بکند. این برد در رقابتی Bo3 که دیشب بین این دو تیم برگزار شده بود کسب شد و برزیلی‌ها توانستند عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارند. آن‌ها موفق شدند در نقشه Mirage با نتیجه ۲-۱۶ و ۱۴-۱۶ در نقشه Train، نهایتا سری را از آن خود کنند. این نتیجه باعث شد تا MIBR نتیجه بی‌نقصی را در راند ۲ گروه A مسابقات به دست آورد. از آن جا که آنان تمامی بازی‌های خود را پیروز شده بودند، بلیط ورود خود به مرحله نهایی تورنمنت ESL Pro League را که در Montpellier فرانسه برگزار می‌شود دریافت کردند. فینال ESL Pro League از تاریخ ۱۸-۲۳ ژوئن برگزار خواهد شد. در ادامه خلاصه‌ای از این مسابقه را برایتان شرح خواهیم داد.

بازی ۱

اولین نقشه بازی Mirage و انتخاب Renegades بود؛ اما این MIBR بود که موفق شد عملکرد بهتر و با برنامه‌ریزی شده تری به نمایش بگذارد. بازی در ابتدا به طور یکسان پیش رفت ولی پس از راند چهارم بود که MIBR عملکردی فوق‌العاده قوی داشت و ۱۴ راند پایانی را جلوی چشم استرالیایی‌ها، با اقتدار تمام نصیب خود کرد. ستاره این مسابقه کسی به جز Gabriel “FalleN” Toledo نبود که در آخر با ریتیگ ۱.۷۱ بازی را به اتمام برد.

بازی ۲

در نقشه Train، بازی بسیار برابرتر و نزدیک‌تر از قبل دنبال شد. در سمت برزیلی‌ها، این João “felps” Vasconcelos بود که برای تیمش چندین کیل به دست آورده بود و Owen “smooya” Butterfield استرالیایی نیز از سمت Renegades حملات آن‌ها را با کلاچ های خود پاسخ داد تا در نهایت Renegades موفق شد نیمه اول را با لید۷-۸ برند شود اما نیمه دوم این برزیلی‌ها بودند که با جلوانداختن زود هنگام خود و حفظ نتیجه، بازی را برنده شدند.

مطلب پیشنهادی:  پیوستن Peanut به تیم Gen.G قطعی شد

ESL Pro League یکی از قدیمی‌ترین مسابقات برگزار شده برای آمریکای شمالی و اروپا است که رقابت‌ها یی انتخابی نیز دارد. برندگان بخش انتخابی مسابقات، راهی فرانسه و استیج پایانی تورنمنت خواهند شد که جایزه ۷۵۰،۰۰۰ دلاری برای آن در نظر گرفته شده است.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)