پنج تیم راه یافته به مسابقات ESL One Mumbai 2019 از این رقابت ها کنار رفتند

Avatar
هادی عبدالهی ۲۲ فروردین ۱۳۹۸

طبق گزارشی از سایت gosugamers پنج تیم از ۱۲ تیم شرکت‌کننده در مسابقات ESL One Mumbai 2019 رشته دوتا ۲ با اختیار خود و به طور رسمی از این مسابقات کنار رفتند.

تنها ۶ روز به شروع اولین رویداد حرفه‌ای هند در رشته پرطرفدار دوتا ۲ باقی مانده است و طبق اعلامیه رسمی ESL، پنج تیم شامل Gambit Esports ،Alliance ،Ninjas in Pyjamas ،Chaos و J.Storm به دلایلی از جمله تداخل برنامه زمانی خود و هم‌زمانی با دیگر رقابت‌ها از حضور در این رویداد خودداری کرده‌اند.

Gambit Esports ،Alliance و Ninjas in Pyjamas به تازگی برای رقابت‌های OGA Dota PIT Minor انتخاب شده‌اند که طبق برنامه‌ریزی و جدول زمانی منتشر شده، یک روز بعد از به اتمام رسیدن ESL One Mumbai 2019 در ۲۲ آوریل شروع خواهد شد. موسسه ESL در این باره گفت:«با وجود تمایل وجودی و تلاش‌های مداوم صورت گرفته از سوی تیم‌ها و مسئولان برگزاری برای شرکت‌دادن این تیم‌ها در هر دو تورنمنت، متاسفانه موفق به کسب نتیجه‌ای نشدیم که به سود همه باشید. سری مسابقاتی که جزء Dota Pro Circuit هستند اولویت اصلی تمامی موسسات و تیم‌هاست و از این لحاظ کاملا آنان را درک می‌کنیم.

DPC رویدادی مهم و حیاتی برای تمامی تیم‌هاست و تنها راه کسب امتیاز لازم و دعوت به TI9 است.»

از آن جا که فرصت کافی برای انتخاب این تعداد تیم وجود ندارد، فرمت برگزاری مسابقات تغییراتی خواهد کرد و اسکواد Team Team برای پرکردن یکی از جایگاه‌ها وارد رقابت‌های بمبئی خواهد شد.

گروه‌بندی جدید رقابت‌های بمبئی به صورت زیر است

 

مطلب پیشنهادی:  کاهش 75 درصدی بینندگان بازی Apex Legends

گروه A

  • Na’Vi
  • TNC Predator
  • complexity
  • Team Team

 

گروه B

  • Keen Gaming
  • Mineski
  • The Pango
  • Signify

 

ESL One Mumbai 2019

ازتاریخ ۱۶ لغایت ۲۱ آوریل ۸ تیم برای دریافت سهمی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد. ۳ تیم به صورت مستقیم و ۵ تیم از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، اروپا/CIS، چین، جنوب شرق آسیا و هند در اولین رویداد premier LAN رشته دوتا ۲ هند شرکت می‌کنند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)