پیروزی Mineski و Na’Vi در براکت بالایی مسابقات ESL One Mumbai 2019

Avatar
هادی عبدالهی ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از gosugamers تیم‌های Mineski و Na’Vi موفق شدند در براکت بالایی مسابقات ESL One Mumbai 2019 رشته دوتا ۲ پیشروی کنند و حریفان خود را پشت سر بگذارند.

روز گذشته، اولین سری بازی‌های مرحله playoffs به اتمام رسید. به دلیل این که تنها ۲ سری بازی از براکت بالایی انجام شد، روز گذشته شاهد حذف تیمی نبودیم.

در اولین بازی دیروز، شاهد تقابل Na’Vi و Keen Gaming بودیم. اوکراینی‌های NaVi کاملا آماده بودند و به نظر می‌رسید که قصد دارند عملکرد خوب مرحله گروهی خود را که موفق شده بودند در برابر complexity و TNC Predator به پیروزی برسند، تکرار کنند. Na’Vi بازی اول را به راحتی به نفع خود به اتمام برد اما به همان سرعت و در ۲۲ دقیقه در بازی دوم خود از Keen Gaming شکست خورد. با مواجه‌شدن با این وضعیت، NaVi سعی کرد به خود بیاید و راند سوم را بهتر آغاز کرد. آنان با انجام دو درگیری تیمی خوب و  برنامه‌ریزی شده موفق شدند حریف خود را کاملا عقب انداخته و کنترل کامل بازی را به دست بگیرند. در نهایت هم موفق شدند سری را با نتیجه ۲:۱ به اتمام برسانند.

بازی بعد، نبرد دو تیم Mineski و Team Team بود. با عملکرد عالی آمریکایی‌های Team Team در مرحله مقدماتی مسابقات، تمام نظرات به آنان جلب شده بود اما آنان اصلا خوب ظاهر نشدند و اسکواد  Mineski موفق شد آنان را در ۲ بازی پیاپی کاملا نابود کند. نمانیده آمریکای شمالی یعنی Team Team با این شکست به براکت پایینی منتقل شد تا فردا با برنده بازی بین The Pango و complexity روبه‌رو شود.

مطلب پیشنهادی:  رخداد‌ها و به‌روزرسانی‌های Overwatch در آینده

مسابقات فردا با برگزاری بازی‌های حذفی ادامه پیدا خواهد کرد.

 

گروه A

  • Na’Vi
  • TNC Predator
  • complexity
  • Team Team

 

گروه B

  • Keen Gaming
  • Mineski
  • The Pango
  • Signify

 

ESL One Mumbai 2019

ازتاریخ ۱۶ لغایت ۲۱ آوریل ۸ تیم برای دریافت سهمی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد. ۳ تیم به صورت مستقیم و ۵ تیم از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، اروپا/CIS، چین، جنوب شرق آسیا و هند در اولین رویداد premier LAN رشته دوتا ۲ هند شرکت می‌کنند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)