خروج Virtus.pro از مسابقات ESL One Birmingham 2019

Avatar
هادی عبدالهی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت gosugamers روز گذشته، تیم دوتا ۲ موسسه Virtus.pro در اعلامیه‌ای رسمی خروج خود را از شرکت در مسابقات ماه آینده ESL One Birmingham 2019 اعلام کرد. به جای آن‌ها، تیم Gambit Esports نماینده ناحیه CIS خواهد بود. قابل ذکر است که بدانید Virtus.pro با داشتن ۱۰۹۵۰ امتیاز، جایگاه اول رنکینگ  DPC را اشغال کرده است.

طبق اعلامیه Virtus.pro، آن‌ها قرار نیست در مسابقات ESL One Birmingham 2019 که قرار است در پایان ماه می برگزار شود، حضور یابند و از عنوان خود دفاع کنند. Virtus.pro سال گذشته موفق شده بود بعد از شکست عالی Optic Gaming با نتیجه ۳:۱، عنوان قهرمانی ESL One Birmingham 2018 را از آن خود بکند.

طبق اعلامیه منتشر شده توسط تیم مدیریتی این موسسه شاخص ناحیه CIS، بازیکنان‌شان نیاز دارند تا استراحت بکنند و تمام تمرکز و توان خود را بر روی کسب جایگاهی در مسابقات Major برگزار شده در کشور خود یعنی EPICENTER Major و راه‌یابی به TI9 بگذارند.

Roman Dvoryankin مدیر کل Virtus.pro نوشت: «نمی‌توانیم از عنوان قهرمانی‌مان در حضور طرفداران انگلیسی زبان خود دفاع بکنیم. بهترین تیم‌های جهان در استیج بیرمنگهام حضور خواهند یافت و امیدوار بودیم بتوانیم بازی‌های چالشی و هیجان‌انگیزی با آنان داشته باشیم. اما برنامه‌ریزی‌های فصل پیش روی DPC دستمان را بسته است و از آن جا که به اوج فصل نزدیک می‌شویم، باید تمرکز خود را روی Major خانگی خود و The interntional بگذاریم. گاهی اوقات این بدین معناست که باید رویدادهایی را در این راه فدا بکنیم. به سختی تلاش خواهیم کرد تا در بالاترین سطح آمادگی بمانیم و بهترین نتایج ممکن را در این دو تورنمنت پیش رو کسب کنیم.»

مطلب پیشنهادی:  تیم Dignitas برند خود را تغییر میدهد

به جای آن‌ها، دیگر تیم ناحیه CIS یعنی Gambit Esports وارد میدان رقابت‌های شهر بیرمنگهام خواهد شد.

ESL One Birmingham 2019

جمعا ۱۲ تیم در رقابت‌های Birmingham برای دریافت بخشی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری از تاریخ ۲۸ می تا ۲ ژوئن با یکدیگر رقابت خواهند کرد. ۸ تیم به طور مستقیم دعوت خواهند شد و ۴ تیم دیگر نیز از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، SEA (جنوب شرق آسیا)، چین و اروپا در این مسابقات حضور خواهند یافت.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)