تیم لیکویید دعوت نامه مسابقات ESL One Birmingham 2019 را پذیرفت

Avatar
هادی عبدالهی ۱۵ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت gosugamers تیم لیکویید روز گذشته در اعلامیه‌ای رسمی حضور اسکواد مطرح دوتا ۲ خود را در رقابت‌های ماه آینده ESL One Birmingham 2019 تایید کرد.

ESL One Birmingham 2019 اولین مسابقه از سری تورنمنت‌های زیر نظر مجموعه ESL خواهد بود که قهرمان TI7 یعنی Team Liquid در فصل حال حاضر در آن شرکت خواهد کرد. آخرین حضور آن‌ها در ماه می سال ۲۰۱۸ و در مسابقات ESL One Birmingham 2018 بود که با عملکرد ضعیف خود نهایتا توانستند جایگاه تیم‌های هفتم تا نهم را به دست آورند. به طور قطع این اسکواد قهرمان اروپایی تبار قصد دارد که تاریخ را از نو نوشته و حداقل آن را با قرارگرفتن در جمع ۳ تیم برتر و حتی عنوان قهرمانی در ESL One Birmingham جبران کند.

فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹، فصل خیلی جالبی برای Team Liquid نبوده است. نتایج آن‌ها از قهرمانی در MDL Macau 2019 تا قرارگرفتن جزء تیم‌های آخر و حذف شده از DreamLeague Season 11 Stockholm Major متغیر است.

از طرفی دیگر، وضعیت آنان در جدول امتیازات DPC نیز متزلزل است. اسکواد Liquid تنها با داشتن ۵۲۵ امتیاز DPC، رتبه یازدهم را از آن خود کرده است و در مقایسه با تیم اول جدول یعنی Virtus.pro که ۱۰۹۵۰ امتیاز دارد اصلا خوب به نظر نمی‌رسد.

ESL One Birmingham 2019

تیم‌های مطرح PSG.LGD ،OG ،ViCi Gaming ،Virtus.pro و NiP و البته Liquid تا این جای کار به این مسابقات دعوت شده‌اند و ۲ تیم دیگر نیز به زودی دعوت نامه‌ای دریافت خواهند کرد. رقابت‌های انتخابی نیز برای تیم‌های از قبل تعین شده از هفته آینده برگزار خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  تیم 100Thieves راهی گرند فینال CWL London شد

۱۲ تیم در رقابت‌های Birmingham برای دریافت بخشی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری از تاریخ ۲۸ می تا ۲ ژوئن با یکدیگر مبارزه خواهند کرد. ۸ تیم به طور مستقیم دعوت خواهند شد و ۴ تیم دیگر نیز از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، SEA (جنوب شرق آسیا)، چین و اروپا در این مسابقات حضور خواهند یافت.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)