جدیدترین نتایج مسابقات DreamLeague Season 11 Stockholm Major

Avatar
هادی عبدالهی ۰۳ فروردین ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamers بعد از استراحتی یک روزه مرحله حذفی مسابقات DreamLeague Season 11 Stockholm Major از سر گرفته شد و در پایان روز، تیم‌های ViCi و Fnatic پیروز میدان واقع شدند.

سومین Major فصل DPC رشته دوتا ۲ از امروز صبح کار خود را دوباره از سر گرفت ولی این بار برعکس گذشته در مقابل تماشاگران استادیوم Annexet شهر استکهلم و شاهد برگزاری دو مسابقه جذاب بودیم.

در بازی ابتدایی روز، ViCi Gaming موفق شد عملکرد بسیار درخشانی داشته باشد و PSG.LGD را با نتیجه ۲:۱ شکست دهد. با این که PSG موفق شده بود در راند اول آنان را کاملا نابود کند اما قهرمان StarLadder ImbaTV Minor ترس به دل خود راه نداده بود و با اشتیاق وارد راند دوم مسابقه شد. ViCi در مبارزه‌ای جانانه و سخت، موفق شد بازی را به تساوی بکشاند و به راند سوم راه یابد. در راند نهایی ViCi با اعتماد به نفس بیشتر و با روحیه دو چندان به مصاف PSG رفت و با اقتدار تمام و در کمتر از ۲۸ دقیقه پیروز میدان شد. از قهرمانی گذشته آنان تا قرار گرفتن در جایگاه یکی از ۳ تیم برتر این Major، اسکواد ViCi به اندازه‌ای امتیاز خواهند داشت تا آنان جزء ۵ تیم اول رنکینگ DPC دنیا قرار بگیرند.

در بازی دوم امروز در براکت بالایی، Fnatic موفق شد در دو بازی پیاپی و با قدرت تمام Keen Gaming را شکست دهد و به پیروزی ارزشمندی برسد. Fnatic که از ابتدای تورنمنت عملکرد عالی داشته، می‌تواند با ادامه نتایج خود به قطع یقین یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی در مسابقات DreamLeague Season 11 Stockholm Major باشد.

مطلب پیشنهادی:  اخبار مسابقات 2018 The Kuala Lumpur دور اول پلی آف

در ادامه بازی‌های امروز و در براکت پایینی، شاهد بازی حذفی Team Secret با Keen Gaming خواهیم بود. تا پایان امروز جمعا ۳ بازی دیگر برگزار خواهد شد که دوتا از آنان حذفی، و دیگری مشخص‌کننده فینالیست مسابقات DreamLeague Season 11 Stockholm Major خواهد بود.

برچسب ها :