تیم AVANGAR برنده مسابقات DreamHack Rio 2019 شد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports تیم قزاقستانی تبار AVANGAR موفق شد با شکست FURIA Esports در فینال مسابقات آزاد DreamHack Rio 2019 رشته کانتر استرایک، کاپ قهرمانی را به خانه خود ببرد.

بعد از پایان بازی‌های مرحله گروهی و قرارگرفتن در جایگاه تیم دوم، برزیلی‌های FURIA Esports موفق شدند در playoff، با شکست تیم محلی دیگر خود یعنی Sharks Esports با نتیجه ۲:۱، به بازی نهایی راه پیدا کنند. از طرف دیگر، AVANGAR  هم موفق شده بود صربستانی‌های Valiance را شکست دهد و به فینال راه پیدا کند. این رویداد جمعه گذشته آغاز شده بود و پریشب در پارک Olympic شهر ریو دوژانیرو به اتمام رسید.

AVANGAR با این برد موفق شد ۵۰،۰۰۰ دلار از آن خود کند. در ادامه به بررسی بازی فینال آن‌ها در برابر FURIA Esports می‌پردازیم.

نقشه اول (Vertigo)

جدیدترین نقشه مسابقات و رقابت‌های حرفه‌ای رشته CS:GO یعنی Vertigo، دومین حضور خود را در سری تورنمنت‌های DreamHack در بازی فینال، به هم رساند. با عملکرد عالی Yuri ‘yuurih’ Santos که موفق شده بود ریتینگ ۲.۰ را کسب کند، FURIA موفق شد حریف خود یعنی AVANGAR را با نتیجه ۱۶-۲ کاملا خرد کند. در نهایت هم Yuurih بازی را با K/D عالی ۲/۲۶ به اتمام رساند.

نقشه دوم (Inferno)

مسابقه گرند فینال در پایان نقشه دوم به تساوی کشیده شد. در نیمه اول و بعد از ۲ راند که از آن FURIA شده بود، Sanjar “SANJI” Kuliev موفق شد AVANGAR را به بازی برگرداند. قزاق‌های AVANGAR توانستند با برنامه‌ریزی بهتر نیمه اول را از آن خود بکنند. در نیمه دوم نیز AVANGAR توانست از تنبلی و گسستگی حریف استفاده کنند و گرند فینال را به بازی سوم بکشانند.

مطلب پیشنهادی:  تشکیل دومین تیم Overwatch کانادا

نقشه سوم (Train)

FURIA بعد از این که راند پیستول را برنده شد، کنترل کامل راند را به دست گرفت و موفق شد ۱۰-۵ پیروز شود. بعد از استراحتی کوتاه، اسکواد AVANGAR موفق شد با عملکرد خوب خود بازی را با نتیجه ۱۵-۱۵ وارد Overtime کند. با درخشش بازیکنان AVANAGR و بازی عالی آن‌ها در قسمت CT، قزاقستانی‌ها موفق شدند بازی را با نتیجه ۱۹-۱۶ پیروز شوند.

بازی فینال بین این دو تیم در توییچ، آمار بازدید هم‌زمان بیش از ۶۴،۰۰۰ نفر کسب کرد که قابل توجه است.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)