مسابقات CWL Pro League؛ برد OpTic در برابر FaZe

Avatar
هادی عبدالهی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

به نقل از سایت dotesports دو تیم از شاخص‌ترین و پرطرفدارترین اسکوادهای رشته Call of Duty، یعنی OpTic Gaming و FaZe Clan ساعاتی پیش برای بار اول در طی مسابقات CWL Pro League به مصاف یکدیگر رفتند. هر دو تیم توانسته بودند دو مسابقه قبلی خود را در این هفته پیروز شوند اما در رویارویی خود با یکدیگر این OpTic بود که نهایتا موفق به کسب پیروزی ارزشمندی در برابر حریف خود شد.

در Seaside Hardpoint، تیم FaZe Clan در اوایل بازی با بیش از ۱۰۰ امتیاز از حریف خود عقب افتاده بود اما OpTic موفق نشد برتری قابل توجه خود را حفظ کند و FaZe موفق شد یکی از زیباترین کام‌بک‌های این فصل را در مقابل OpTic رقم بزند تا نقشه اول را نهایتا با نتیجه ۲۴۷-۲۵۰ از آن خود کند و پیروز شود.

OpTic توانست نقشه بعدی بازی یعنی Frequency Search and Destroy را مانند راند قبل بهتر از حریف خود آغاز کند و پیش بیوفتد؛ اما این بار، دیگر فرصت برگشت دوباره FaZe به بازی را نداد. OpTic موفق شد با پیروزی در پیاپی در ۶ راند FaZe را جارو کند. در راند بعد این FaZe بود که موفق شد در نقشه Arsenal Control بازی را بهتر آغاز کند و نهایتا پیروز بازی شود. نقشه‌ای که روز گذشته در برابر Luminosity هم آن را برده بودند و یکی از مپ‌های تخصصی آن‌ها به شمار می‌رود.

با این که FaZe توانسته بود امتیازات خیلی بیشتری در Arsenal Hardpoint کسب بکند اما OpTic موفق شد با برگشت به بازی و برد دومین HP سری، نتیجه را به تساوی بکشد و این سری حساس را وارد بازی پنجم کند.

مطلب پیشنهادی:  کمیته بین المللی المپیک: ورزش های الکترونیک برای المپیک خشونت آمیز است

در Hacienda Search and Destroy، این FaZe بود که به سرعت برتری نسبی به حریفش پیدا کرد اما درست مانند بازی اول خود، OpTic در ادامه بهتر عمل کرده و کنترل نقشه بازی را از دستان آنان خارج کرد تا نهایتا FaZe را شکست دهد تا دهمین پیروزی این فصل خود را جشن بگیرد.

نتیجه بازی‌های بخش A مسابقات CWL Pro League

از سمت چپ: تعداد پیروزی، تعداد باخت، نقشه پیروز شده، نقشه شکست خورده

  1. G: 10-4 (35-20)
  2. OpTic Gaming: 10-4 (28-23)
  3. Midnight Esports: 8-5 (26-22)
  4. FaZe Clan: 7-7 (31-24)
  5. Team Reciprocity: 5-8 (19-32
  6. Luminosity: 5-8 (26-32)
  7. Evil Geniuses: 4-9 (20-31)
  8. UYU: 4-10 (18-34)
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)