قهرمانی ۱۰۰Thieves در مسابقات CWL London 2019

Avatar
هادی عبدالهی ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports اسکواد Call of Duty موسسه ۱۰۰Thieves موفق شد اولین قهرمانی خود را در جدید‌ترین Major رشته CoD یعنی Call of Duty World League شهر لندن به دست آورد.

اعضای جوان اسکواد ۱۰۰Thieves شامل بازیکنانی ازجمله Kenny Williams، Preston “Priestahh” Greiner، Sam “Octane” Larew، Austin “SlasheR” Liddicoat و Ian “Enable” Wyatt می‌شده است که موفق شدند در فینال CWL لندن حریف خود یعنی eUnited را شکست دهند. این دو تیم در اوایل تورنمنت و در یک‌ چهارم نهایی براکت برندگان به مصاف یکدیگر رفته بودند که ۱۰۰Thieves موفق شد eUnited را جارو کند. در رویارویی اولیه خود، نقشه ابتدایی Hacienda Hardpoint بود که ۱۰۰Thieves موفق شد با نتیجه ۲۵۰-۲۴۱ پیروز شود. در گرند فینالز نیز ۱۰۰Thieves این نقشه را انتخاب کرد و این بار با نتیجه‌ای حتی بهتر (۲۵۰-۱۷۶) پیروز بازی شد.

اما نقشه دوم از آن eUnited شد. بازیکن تازه‌کار و پرشور و هیجان آنان یعنی Chris “Simp” Lehr ستاره تیم خود بود و موفق شد eUnited را با نتیجه ۶-۱ پیروز نقشه Gridlock Search and Destroy بکند.

نقشه سوم گرند فینالز یعنی Gridlock Control هم در بازی قبل آنان انجام‌ شده بود. در رویارویی قبل ۱۰۰Thieves موفق شده بود ۳-۰ پیروز شود و برای بار دوم با نتیجه ۲-۱ موفق به پیروزی شد.

۱۰۰Thieves توانست عملکرد خوب خود در گیم مود respawn را در نقشه ۳ یعنی Gridlock Hardpoint هم تکرار بکند. بازی نزدیک و حساسی را شاهد بودیم ولی نهایتاً ۱۰۰Thieves موفق شد ۲۵۰-۲۳۸ پیروز شود و عنوان قهرمانی CWL London 2019 را برای خود بکند.

مطلب پیشنهادی:  مشکلات فنی ریز و درشت مسابقات Overwatch League طی روزهای اخیر

این اتفاق احتمالاً همان چیزی است که در ابتدای سال جاری، atthew “Nadeshot” Haag آن را تصور می‌کرده است و باعث تشکیل اسکواد ۱۰۰Thieves توسط این بازیکن CoDباز قدیمی شده بود. ۱۰۰Thieves با این پیروزی ۱۲۵،۰۰۰ دلار و eUnited هم ۸۰،۰۰۰ دلار جایزه نقدی دریافت کرد.

Major بعدی رشته Call of Duty، رویداد CWL Anaheim خواهد بود که از ۱۴ ژوئن کار خود را آغاز خواهد کرد. CWL Pro League نیز از ۱۳ می کار خود را دوباره آغاز خواهد کرد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)