اطلاعات برگزاری مسابقات فینال League of Legends در لیگ های LCS، LEC، LCK

Avatar
هادی عبدالهی ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

بنابر خبری از سایت dexerto دوباره دوران تعیین تیم‌های قهرمان در رشته پرطرفدار League of Legends فرا رسید و به زودی قرار است بهترین اسکوادهای این رشته در بالاترین سطح رقابتی ناحیه خود در سرتاسر دنیا شامل لیگ‌های آمریکای، اروپا، کره جنوبی و چین به مصاف حریفان خود روند.

در چند ماه گذشته شاهد نبردهای جذابی از بهترین تیم‌های هر ناحیه برای اثبات برتری در لیگ محلی خود بودیم و بالاخره این مبارزات به استیج پایانی خود نزدیک می‌شود. جایزه نهایی تیم برنده تنها افتخار برتری و صدرنشینی در ناحیه خود نیست و برندگان هر لیگ قادر خواهند بود طی دعوت نامه مستقیمی که توسط Riot دریافت می‌کنند، به مسابقات مهم Mid-Season Invitational راه یابند و در برابر قدرتمندترین های دیگر مناطق دنیا خود را محک زنند.

در ادامه می‌توانید آخرین اطلاعات منتشر شده از مسابقات نهایی و فینال را در هر کدام از لیگ‌های رشته League of Legends مشاهده کنید.

 

LEC- لیگ اروپا- G2 Esports Vs TBD

اولین فصل مسابقات ریبرند شده LEC که در گذشته به نام EU LCS شناخته می‌شد؛ کم کم به پایان مورد انتظار خود نزدیک می‌شود. ۳ تیم از شاخص‌ترین اسکوادهای این ناحیه برای دریافت عنوان قهرمانی با یکدیگر خواهند جنگید.

اولین تیم راه یافته G2 Esports بوده و در بازی نیمه نهایی بین Fnatic و Origen قرار است دیگر فینالیست اروپا نیز مشخص شود.

مسابقهتاریخ برگزاریزمان برگزاری
Origen vs Fnaticشنبه ۲۴ فروردین۱۹:۳۰ شب
G2 Esports vs TBDیکشنبه ۲۵ فروردین۱۹:۳۰ شب

 

LCS- لیگ آمریکای شمالی- Team Liquid vs TSM

همیشه یکی از جذاب‌ترین و مورد انتظار ترین بازی‌ها برای آمریکایی‌ها، مبارزه این دو تیم شاخص و پرطرفدار بوده و قطعا با فینال تماشایی روبه‌رو خواهیم بود.

مطلب پیشنهادی:  برد قاطعانه OpTic دربرابر Clutch Gaming
مسابقهتاریخ برگزاریزمان برگزاری
Team Liquid vs TSMیکشنبه ۲۵ فروردین۱۱:۳۰ قبل از ظهر

 

LCK- لیگ کره جنوبی- Griffin vs SK Telecom T1

یکی از سطح بالاترین و حرفه‌ای‌ترین فینال‌های  امسال قطعا تقابل این دو سوپر تیم کره‌ای خواهد بود. پس از انجام این بازی، تیم SKT T1 ریبرند شده و به نام T1 Esports شناخته خواهد شد.

مسابقهتاریخ برگزاریزمان برگزاری
Griffin vs SK Telecom T1شنبه ۲۴ فروردین۱۲:۳۰ ظهر
برچسب ها :