اولین تیم‌های راه یافته به مسابقات Disneyland مشخص شدند؛ Team Secret و Team Liquid

Avatar
هادی عبدالهی ۱۰ فروردین ۱۳۹۸

به گزارشی از سایت خبری gosugamers دو تیم نام آشنا و پرطرفدار رشته دوتا ۲ یعنی Team Liquid و Team Secret اولین اسکوادهای وارد شده به مسابقات پیش رو موسسه MDL یعنی Major دیزنی لند شدند.

طرفداران و علاقه‌مندان به رشته جذاب دوتا ۲ از زمان اعلام برگزاری Major بعدی دوتا در دیزنی لند پاریس مشتاقانه منتظر شروع این رقابت‌ها و مشخص‌شدن تیم‌های شرکت‌کننده بودند. دیزنی لند لقب‌های فراوانی از جمله سرزمین آروزها و خوش‌حال‌ترین مکان زمین را به خود اختصاص داده است و این اولین باری است که موسسه‌ای فعال در زمینه ورزش‌های الکترونیک همانند MDL با Disney قرارداد همکاری و مشارکت دوطرفه‌ای امضا کرده است؛ خصوصا آن که مسابقات مهمی مانند رخداد Major در آن برگزار شود.

Team Secret و Team Liquid اولین تیم‌های راه یافته به این مسابقات خواهند بود که در پارک Disney® Events Arena برگزار خواهد شد. هر دو این تیم‌ها موفق شده‌اند به عنوان نماینده و اولین سید گروه خود قرار بگیرند. Team Secret مانند همیشه قدرتمند عمل کرد و در طی بازی‌های انتخابی خود بدون شکست در حتی یک راند در بازی‌های گروهی و پلی آف، قدرت خود را به رخ حریفان کشید. از طرفی دیگر Team Liquid کمی بخشنده‌تر بود و در هر کدام بازی‌های خود، یک راند را از حریفان خود شکست خورده بود.

در نهایت ۳ تیم از منطقه اروپا به مسابقات Disneyland راه خواهند یافت. تا پایان امروز Ninjas in Pyjamas ،The Final Tribe ،Alliance و OG تا پای مرگ با یکدیگر خواهند جنگید تا آخرین نماینده اروپا مشخص گردد. انتظار می‌رود که بازی‌های منطقه CIS (روسیه، اکراین، تاجیکستان، ارمنستان، بلاروس و..) تا پایان امروز به پایان برسد و دو تیم این ناحیه نیز مشخص گردد.

مطلب پیشنهادی:  امادگی تیم Gambit برای فروش ArdeN

از تاریخ ۴ می تا ۱۲ می، ۱۶ تیم از برترین اسکوادهای دوتا ۲ رقابت خود را در کلوپ Newport Bay دیزنی و Disney® Events Arena شروع خواهند کرد که ظرفیتی حدود ۶،۳۰۰ نفر دارد. به عنوان چهارمین Major رشته دوتا ۲  و مانند گذشته، تیم های شرکت کننده بر سر ۱ میلیون دلار جایزه نقدی و ۱۵،۰۰۰ امتیاز DPC با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)