تیم‌های مرحله پلی آف TI9 مناطق روسیه و آمریکای جنوبی و جنوب شرق آسیا مشخص شدند

Avatar
ادوین آزادمهر ۱۸ تیر ۱۳۹۸

بعد از برگزاری مرحله گروهی پلی آف انتخابی TI9 در دو روز در مناطق روسیه و آمریکای جنوبی و جنوب شرق آسیا چهار تیم از هر منطقه به ادامه مسابقات راه پیدا کردند تا در ادامه رقابت‌ها یک تیم از هر منطقه به عنوان تیم برتر به مرحله بعدی مسابقات TI9 صعود کند.

مسابقات این مرحله همگی با فرمت BO3 و فینال با فرمت BO5 برگزار خواهند شد. همچنین مسابقات به صورت براکت دو حذفی برگزار می‌شود.

منطقه جنوب شرق آسیا

در این منطقه تیم Jinesbrus به بردهای خود در این منطقه ادامه داد و موفق شد تا اولین تیم صعودکننده به مرحله بعدی مسابقات باشد. در ادامه تیم‌های Adroit و Amplify که هر دو از کشور فیلیپین هستند و بازیکنان فوق‌العاده قدرتمندی دارند در این مرحله از مسابقات با بازی زیبای خود نظر خیلی از بینندگان را به خود جلب کردند تا این دو تیم نیز به جمع چهار تیم برتر این منطقه بپیوندند. در آخر تیم محبوب Mineski گر چه شروع ضعیف و نگران‌کننده‌ای را در پیش گرفته بود اما هماهنگی بازیکنان جدید این تیم و قدرتمند بودن روستر جدید این تیم باعث شد تا این تیم موفق به کسب مقام چهارم مرحله گروهی شود تا در ادامه امید طرفداران این تیم محبوب برای رسیدن Mineski به TI9 کشته نشود.

منطقه روسیه

در منطقه روسیه با نتیجه‌ای عجیب و شوکه‌کننده مواجه شدیم چرا که تیم Gambit که امید اول صعود به مسابقات TI9 بود در کمال تعجب از دور مسابقات حذف شد. این تیم که روند موفقی در فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ داشت و در بازی‌ای حساس در Alliance شانس حضور در مسابقات TI9 را از دست داده بود با کسب مقام پنجم در مرحله گروهی از مسابقات حذف شد. حضور این تیم در مرحله گروهی مانند تیمی که در مسابقات در طول فصل دیده بودیم نبود. این تیم در اولین بازی خود خیلی زود باخت سنگینی را تجربه کرد که این موضوع برای هر کسی شوکه‌کننده بود. در ادامه در تمامی بازی‌های این تیم فشار روانی بر روی بازیکنان احساس می‌شد و در نهایت سال پرموفقیت این تیم با نتیجه‌ای ناامیدکننده به پایان رسید.

مطلب پیشنهادی:  تکمیل تیم‌های شرکت کننده در مسابقات OGA Dota PIT Minor 2019

از سمتی دیگر تیم Vega squadron با روند خوبی که در پیش گرفته بود موفق به شکست تمامی تیم‌های حاضر در گروه خود شد و هیچ باختی را تجربه نکرد.

منطقه آمریکای جنوبی

در این منطقه شاهد اول شدن تیمی در مرحله گروهی بودیم که با بازی زیبای خود در مسابقات در دل بسیاری از طرفداران این بازی جا گرفته بود اما در طول فصل روزهای سختی را تجربه کرد بود. تیم Infamous بر خلاف بازی‌های بد خود در طول فصل موفق به کسب رتبه اول در مرحله گروهی شد و بعد از این تیم Thunder Predator با بازی زیبای خود موفق به کسب رتبه دوم شد.

تیم Ham که اکثر بازیکنانش خارج از این منطقه بازی می‌کنند با کسب رتبه پنجم از صعود به مرحله بعدی مسابقات باز ماندند.

حال باید دید از میان چهار تیمی که در هر منطقه به عنوان تیم‌های برتر مشخص شده‌اند کدامین تیم‌ها موفق به صعود به TI9 خواهند شد و آیا برای بازی دیگر شاهد صعود تیمی نوپا به این مسابقات خواهیم بود یا خیر .

برچسب ها :