لیکویید با شکست PSG.LGD جزو ۳ تیم اول مسابقات MDL Disneyland Paris Major شد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

کاپیتان Kuroky و دیگر اعضای Team Liquid در بازی شب گذشته خود نشان دادند که کارشان هنوز در مسابقات MDL Disneyland Paris Major به پایان نرسیده است و در رویارویی خود با آخرین تیم چینی مسابقات یعنی PSG.LGD موفق شدند پیروز واقع شوند. با این برد ارزشمند، آنان دست کم جزء ۳ اسکواد برتر تورنمنت قرار گرفتند.

آن‌ها تا دقایقی دیگر و در فینال براکت پایینی، به مصاف Evil Geniuses خواهند رفت تا گرند فینالیست دیگر تورنمنت و حریف نهایی Team Secret را مشخص کنند. سری دیروز، با نتیجه ۲-۱ به نفع لیکویید خاتمه یافت و لیکویید موفق شد راند اول و سوم را برای خود کند.

در ادامه به بررسی جداگانه هر راند خواهیم پرداخت.

بازی اول

راند اول مچ آپی نزدیک بود و حتی در اواسط آن، PSG.LGD موفق شد نت ورث خود را ۷K بیشتر از لیکویید برساند. ولی با وجود Ursa و Templar Assasin به عنوان هیروهای اصلی و Coreشان، مشخص بود که با طول کشیدن بازی از لحاظ قدرت کم خواهند آورد. مورفلینگ Miracle نیز عملکردی بی‌مانند داشت و در طول بازی حتی یک بار هم نمرد.

بازی دوم

بازی دوم بدون شک یکی از جذاب‌ترین بازی‌های این فصل بود. لیکویید با داشتن ۲۲K لید در گلد خود، مقاومت بی‌سابقه‌ای از LGD مشاهده کرد که تنها یک باراک را از آنان گرفته بودند. با عملکردی استثنایی و حرکاتی فوق‌العاده زیبا از Earthshaker به دست FY، چینی‌ها موفق شدند هر طور که شده چندین تیم فایت را به نفع خود کنند و بازی را برای خود بگیرند.

مطلب پیشنهادی:  بررسی نتایج اولیه رقابت‌های انتخابی میجور EPICENTER

بازی سوم

لیکویید بازی آخر را بهتر آغاز کرد و با پیک TA خود در خط میانی، موفق شد Lina حریف را کاملا از کار بیندازد. از LGD نیز تلاش بسیار خوبی شاهد بودیم ولی هوشیاری اعضای لیکویید نگذاشت که کام‌بکی را از آنان شاهد باشیم و راند سوم نیز به نفع لیکویید پایان یافت.

با این پیروزی، لیکویید دعوت نامه مستقیمی به TI9 شانگهای دریافت خواهد کرد و شانس این را خواهند داشت که برای دریافت Ageis در ماه آگوست مبارزه کند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)