لیکویید قهرمان مسابقات IEM Sydney 2019 رشته کانتر استرایک شد

Avatar
هادی عبدالهی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش esportsranks جدیدترین قهرمان رشته کانتر استرایک در مسابقات IEM Sydney 2019 و در استادیوم Qudos Bank شهر سیدنی تاج‌گذاری شد.

Team Liquid موفق شد Fnatic را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و بخش بزرگی از جایزه ۲۵۰،۰۰۰ دلاری تورنمنت را از آن خود بکند. این اولین قهرمانی و کاپ تیم لیکویید در سال ۲۰۱۹ است. در طی پروسه انتخاب نقشه، Fnatic نقشه‌های Cache و Mirage را انتخاب کرد و Liquid دو نقشه مورد علاقه خود یعنی Overpass و Dust II را کشید. Inferno با بن‌شدن Nuke و Train، تنها نقشه باقی مانده برای راند پنجم بود.

Cache

با قرارگیری Fnatic در نوبت CT، شانس هر گونه حرکت تهاجمی از Liquid گرفته شد و آنان ۹ راند پشت سر هم از حریف سوئدی خود شکست خوردند. نقشه اول با پیروزی ۱۶-۱۰ Fnatic به اتمام رسید. Ludvig “Brollan” Brolin جوان آینده‌دار Fnatic موفق شد بیشترین دمیج را با ۲۶ فرگ و ۹۵.۴ دمیج در هر رند به نام خود ثبت کند.

Overpass

آمریکایی‌ها در نقشه دوم به خود آمدند و با شروعی قدرتمند راند اول و نوبت T را آغاز کردند اما Fnatic نیز بی‌کار ننشست و موفق شد بازی را نزدیک نگه دارد تا این که عملکرد عالی Jonathan “EliGE” Jablonowski و Keith “NAF” Markovic تیم Liquid را پیروز نقشه دوم کرد.

Mirage

با درخشش ستارگان تیم آمریکای شمالی یعنی EliGE و Nick “nitr0” Cannella، بهترین تیم آمریکا موفق شد نقشه میراژ را با نتیجه ۱۶-۸ به نفع خود به اتمام برساند.

Dust II

پیروزی خوب لیکویید در راند پیستول باعث نشد تا Fnatic روحیه خود را از دست بدهد. با نزدیک نگه داشتن نتیجه بازی، Fnatic موفق شد با غافلگیرکردن حریف خود در نیمه دوم فاصله بیشتری با لیکویید بگیرد و نقشه کلاسیک Dust II را با نتیجه عالی ۱۶-۶ به اتمام برساند و بازی را به تساوی بکشد.

مطلب پیشنهادی:  تیم‌های شرکت‌کننده در LFL اعلام شدند

Inferno

با درخشش Twistzz در راند پیستول، Liquid موفق شد اعتماد به نفس خوبی پیدا کند و راند اول را با اختلاف نسبتا زیادی با نتیجه ۱۱-۴ پیروز شود. در ادامه نیز لیکویید موفق شد با همکاری بهتر و برنامه‌ریزی دقیق‌تر، Fnatic را عقب براند و در نهایت بازی را با نتیجه ۱۶-۹ از آن خود کند.

به نظر می‌رسد که Team Liquid می‌تواند با ادامه موفقیت‌های خود در طی سال و حفظ  روحیه عالی و جنگنده خود، حریف مناسبی برای هیولایی به اسم Astralis باشند و احتمالا بازی‌های جذابی از این دو تیم در آینده شاهد خواهیم بود.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)