لنوو اسپانسر TSM شد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

بر اساس گزارش سایت خبری esportsinsider شرکت سخت‌افزاری تکنولوژی لنوو اعلام کرد که از این پس با موسسه صاحب نام فعال در حوزه ورزش‌های الکترونیک آمریکای شمالی یعنی Team Solo Mid (TSM) همکاری خواهند داشت. این همکاری و مشارکت، اولین قرارداد دفتر مرکزی آمریکای شمالی شرکت لنوو به عنوان حامی و همکار در حوزه Esports است.

Matt Zielinski رئیس دفتر آمریکای شمالی شرکت لنوو در سخنان خود گفت: «با گسترش فعالیت Esports و فراتر رفتن بینندگان آن از ورزش‌هایی همانند NFL و رسیدن به ۲۷۶ میلیون بیننده در سال ۲۰۲۰، لنوو مفتخر است با موسسه‌ی با تجربه و کارکشته‌ای همکاری کند که به گسترش Esports در آمریکای شمالی کمک شایانی کرده است.

«قطعا پتانسیل‌های رشد و پیشرفت آینده این بازار را دیده‌ایم و این همکاری اولین قدم ما برای فراهم‌کردن بهترین تجهیزات گیمینگ برای بازیکنان و طرفدارن مشتاق Esports در سرتاسر دنیا خواهد بود»

به عنوان PC partner و همکار ویژه حامی تیم‌های مختلف موسسه TSM، لنوو به زودی و در مجموعه تمرینی ۸،۰۰۰ متری در دست ساخت این موسسه، سالن‌ها و اتاق‌هایی با پیشرفته‌ترین تجهیزات روز گیمینگ فراهم خواهد کرد. این مجموعه تمرینی بزرگ در حال حاضر در شهر لس آنجلس آمریکا در دست ساخت است. سالن‌های تمرینی جدید لنوو که به اسم Lenovo Legion Lounge شناخته خواهند شد دارای آخرین و بهترین تکنولوژی‌های سخت‌افزاری، ویدویی و صداگذاری خواهند بود. همچنین این کمپانی میزبان رویدادهای مخصوص TSM و giveawayهایی در طی سال نیز خواهد بود.

Andy Dinh موسس و مدیر عامل کل TSM در سخنان خود اذعان داشت:«همکاری ما با لنوو امری اجتناب ناپذیر بود. Lenovo Legion، بهترین سطح تجهیزات سخت‌افزاری و کاملا تدارک دیده شده و متناسب برای بازی‌کردن است. مهم‌ترین چیز این است که به همکار و حامی خود اعتماد داشته باشید و این موضوع از دلایل اصلی شروع همکاری ما بود. دلیل بعدی ما این بود که اطمینان حاصل کنیم بازیکنان و حتی مخاطبان ما، از بهترین سخت‌افزار و امکانات موجود در دنیا برای بازی‌کردن استفاده بکنند.»

مطلب پیشنهادی:  استخدام NEO در تیم FaZe Clan
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)