تیم Ninjas in Pyjamas قهرمان مسابقات OGA Dota PIT Minor شد

Avatar
هادی عبدالهی ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamers تیم NiP موفق شد در گرند فینالز مسابقات OGA Dota PIT minor بر حریف چینی خود فائق آمده و جایگاهی در مسابقات MDL Disneyland Paris Major کسب کند.

اوایل رقابت‌ها بود که EHOME به براکت پایینی تورنمنت سقوط کرده بود. آنان مجبور شده بودند در ۳ بازی حذفی و تک راندی فوق‌العاده حساس، حریفان خود را شکت داده و به مصاف Alliance بروند؛ رقابتی که با توجه به سختی‌هایی که کشیده بودند قصد نداشتند به راحتی تسلیم آن شوند. سوئدی‌های Alliance در راند اول، اسیر بازی خوب چینی‌ها شدند و قبل از دقیقه ۲۰، بازی را واگذار کردند. در راند دوم شاهد نبرد فوق‌العاده حساس و پینگ پونگ واری بین این دو اسکواد بودیم و در آخر هم این تیم Allinace بود که موفق نشد جلوی حملات سنگین EHOME مقاوت کند و تسلیم شد. با این پیروزی، EHOME موفق شد رویای زنده‌ماندن از بازی‌های براکت پایینی را به حقیقت مبدل کند و راهی گرند فینالز مسابقات OGA Dota PIT Minor شود.

Ninjas in Pyjamas تیمی بود که حتی یک بازی را نیز در طول playoff واگذار نکرده بود؛ اما این موضوع چیزی بود که چینی‌های EHOME اجازه ادامه آن را ندادند. با تلاش و کوشش انجام گرفته توسط هر دو تیم، گرند فینالز تبدیل به رقابتی نفس‌گیر و جذابی شده بود که ۵ راند طول کشید تا برنده آن مشخص گردد؛ راندهایی ماراتن‌وار و عالی که هر دو اسکواد، تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام دادند و هر کدام بیش از ۴۰ دقیقه زمان برد.

مطلب پیشنهادی:  قرار گیری یکی از بهترین بازیکنان League در رنک Iron

در راند پنجم، این NiP بود که در ابتدا کنترل بازی را به دست داشت و موفق شده بود نقشه بازی را را قبضه کند. با پا گرفتن هرچه بیشتر هیروهای اسکواد EHOME، آنان موفق شدند کم‌کم به بازی برگردند اما حرکتی اشتباه و Push خطرناک High Ground باعث شد آنان چندین یار خود را از دست بدهد و کاملا عقب بیوفتند. NiP هم کاملا از این فرصت استفاده کرد و موفق شد بازی را جمع کند و بلیط سفر خود را به Major شهر پاریس قطعی کند.

علاوه بر جواز حضور در دیزنی لند پاریس، NiP موفق شد مبلغ ۱۲۵،۰۰۰ دلار به علاوه ۱۲۰ امتیاز DPC از آن خود کند.

جوایز نهایی مسابقات OGA Dota PIT Minor

Prize pool این رویداد مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ دلار خواهد بود که بین ۸ تیم تقسیم خواهد شد. علاوه بر مبالغ نقدی، اسکوادهای برتر نیز امتیاز DPC خواهند گرفت.

  • جایگاه اول:  ۱۲۵،۰۰۰ دلار + ۱۲۰ امتیاز DPC + جایگاهی در مسابقات MDL Disneyland Major
  • جایگاه دوم: ۶۵،۰۰۰ دلار + ۱۰۰ امتیاز DPC
  • جایگاه سوم: ۳۵،۰۰۰ دلار + ۹۰ امتیاز DPC
  • جایگاه چهارم: ۲۵،۰۰۰ + ۷۰ امتیاز DPC
  • جایگاه پنجم تا ششم: ۱۵،۰۰۰ دلار + ۴۰ امتیاز DPC
  • جایگاه هفتم تا هشتم: ۱۰،۰۰۰ دلار + ۲۰ امتیاز DPC

 

برچسب ها :