قهرمانی تیم NaVi در مسابقات فصل هفت StarSeries i-League رشته CSGO

Avatar
هادی عبدالهی ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

طبق گزارش سایت خبری dexerto تیم صاحب نام Natus Vincere (NaVi) موفق شد اولین جام خود را در سال ۲۰۱۹ بالای سر ببرد و با شکست Fnatic در فینال، قهرمان جدیدترین فصل از سری مسابقات StarSeries i-League رشته کانتر استرایک شود.

بازیکن سوپر استار و یکی از ستارگان مطرح رشته CS:GO یعنی Oleksandr ‘s1mple’ Kostyliev در کسب پیروزی‌های تیم خود نقش به سزایی داشت و توانست در انتهای تورنمنت لقب بهترین بازیکن مسابقات (MVP) را نیز طبق انتظارات از آن خود کند. s1mple موفق شد در انتهای مسابقات در ۱۰ دسته‌بندی از قبیل دمیج وارده در هر راند، تعداد کل کیل‌ها و تعداد کیل در هر راند با اختلافات قابل توجهی بازیکن برتر تورنمنت شود و توانایی خود را به رخ دیگر بازیکنان بکشد.

با وجود شروع ضعیف و شکست غیرمنتظره از ViCi، تیم NaVi به سرعت به خود آمد و در ادامه بازی‌ها موفق شد تک تک حریفان خود را درو کند و پیش‌روی کند. NaVi با غلبه بر تیم‌هایی از قبیل BIG، NiP و NRG در مرحله گروهی موفق شد به پلی آف راه یابد.

حریف نهایی و گرند فینال آن‌ها Fnatic بود. Fnatic در طول تورنمنت عملکردی قابل قبول ولی در عین حال متزلزل داشت. گرچه بازی نیمه نهایی آن‌ها در برابر NRG با نتیجه ۲-۰ به نفع Fnatic به پایان رسیده بود اما آنان با چنگ و دندان و تلاش بسیار آن هم در اورتایم NRG را شکست داده بودند و این خبر خوبی برای NaVi بود.

با درخشش خود و بردهای مقتدرانه در طول تورنمنت، اعضای NaVi با اعتماد به نفس فوق‌العاده بالایی وارد گرند فینال شدند و موفق شدند در سه راند پیاپی، حریف سوئدی خود را در هم کوبند.

مطلب پیشنهادی:  نتایج روز اول مسابقات DreamLeague Season 11 Stockholm Major

از حرکات تماشایی و جذاب s1mple در این مسابقات می‌توان به کلاچ استثنایی و سپس Ace بی‌نظیر او و ۱v4 جالبی با اسلحه AWP و کنترل تک نفره مکان کاشت بمب در نقشه Inferno اشاره کرد.

رده‌بندی نهایی تیم‌ها به همراه جوایز

 

جایگاهاسامی تیم‌هاجایزه
۱Natus Vincere$۲۵۰,۰۰۰
۲Fnatic$۸۰,۰۰۰
۳NRG$۳۰,۰۰۰
۴Renegades$۳۰,۰۰۰
۵NiP$۱۵,۰۰۰
۶North$۱۵,۰۰۰
۷ENCE$۱۵,۰۰۰
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)