دو تیمی که شانس بالایی برای قهرمانی در مسابقات IEM Sydney 2019 دارند

Avatar
هادی عبدالهی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

بر اساس سایت خبری esportsjunkie مسابقات IEM Sydney 2019 رشته کانتر استرایک از روز گذشته کار خود را آغاز کرد. این رقابت‌ها برای سومین سال متوالی به استرالیا بازگشته و استیج اصلی آن از تاریخ ۳ لغایت ۵ می در استادیوم Qudos Bank برگزار خواهد شد.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به ۲ تیمی که شانس بالایی برای قهرمانی در این رویداد مهم رشته CS:GO دارند.

Team Liquid

با عملکرد عالی خود خصوصا در میامی، Team Liquid قطعا یکی از کاندیداهای اصلی تورنمنت سیدنی خواهد شد. آن‌ها در طی تورنمنت میامی به فینال رفتند ولی در مقابل قهرمان سال گذشته IEM Sydney یعنی FaZe Clan شکست خوردند و جایگاه دوم را کسب کردند.

Twistzz و دیگر یاران خود، قطعا با برنامه‌ریزی دقیق‌تری به سیدنی وارد خواهند شد تا این بار بتوانند جام را از آن خود کنند. آنان در طی مرحله گروهی مسابقات BLAST Pro Series میامی عملکرد بی‌نظیری داشتند. بعد از شکست دادن جمعی از بهترین‌ها از جمله FaZe ،Na’VI و حتی Astralis، موفق شدند مرحله گروهی را نتیجه عالی ۵:۰ به اتمام برسانند. با این عملکرد قطعا امیدوار هستیم آنان را در فینال سیدنی هم ببینیم.

FaZe Clan

بعد از عملکرد نه چندان جالب خود در طی چند تورنمنت آخر، انتظار می‌رفت که FaZe تغییراتی در لیست تیم اعمال کند. FaZe در طی مسابقات IEM Katowice حذف شده بود و در Blast Pro Series سائو پائولو هم تیم یکی مانده به آخر بودند. در فصل هفتم رقابت‌های StarSeries & i-League رشته کانتر هم خیلی خوب نبودند و نهایتا هفتم شدند اما پس از قهرمانی در BLAST Pro Series میامی به طور جدی به عرصه رقابت‌ها بازگشتند. آنان تمامی حریفان خود از جمله Liquid را مقتدرانه شکست دادند و موفق شدند با این پیروزی به جایگاه ۴ ام رنکینگ HLTV برگردند. آنان همچنین موفق شدند جایگاهی در مسابقات نهایی فصل نهم ESL Pro League به دست آورند و در مسیر خود از سد تیم‌هایی از جمله NiP ،Heroic و devil.one بگذرند.

مطلب پیشنهادی:  15 تیم راه یافته به DreamLeague Season 11 مشخص شدند

با این نتایج و آمادگی بالای خود، Niko و یاران خود قطعا می‌توانند عملکرد درخشانی طی IEM سیدنی داشته باشند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)