قهرمانی G2 در مسابقات فصل بهاره LEC

Avatar
هادی عبدالهی ۲۷ فروردین ۱۳۹۸

اسکواد قدرتمند G2 Esports موفق شد با برد سریع و کاملا مقتدرانه خود در برابر Origen در فینال مسابقات بهاره لیگ اروپا در رشته League of Legends، پنجمین عنوان قهرمانی موسسه خود را در تاریخ بازی‌های LEC به ارمغان بیاورد.

G2 به قدری خوب و مسلط عمل کرد که هیچ حرفی باقی نگذاشت و با این عملکرد منحصربه‌فرد و بی‌نظیر خود، به تمام منتقدان خود سیلی جانانه‌ای زد. برد ۱۸ دقیقه و ۳۱ ثانیه‌ای آنان در راند نهایی، سریع‌ترین و بهترین راند در تمام ادوار فینال لیگ اروپا بوده است. G2 با عملکرد شگفت‌انگیز خود در در طی بازی‌های اصلی لیگ و این قهرمانی، ثابت کرد که یکی از غالب‌ترین تیم‌ها در تاریخ LoL، خصوصا منطقه اروپا است.

G2 در هر بازی با انتخاب بسیار هوشمندانه و صد البته غافلگیرانه هیروهای خود، درگیری‌های تیمی بی‌نقص و مهم‌تر از همه غیر قابل پیش‌بینی بودن خود، حریف را کاملا دست‌پاچه و شوکه کرده بود. از پیک‌کردن Taric و Sona در bot lane تا انتخاب کامپوزیشنی (ترکیب تیمی) غیر قابل انتظار، G2 در هر راند چندین قدم از حریف خود جلوتر بود. آنان به تمام دنیا ثابت کردند که در هر موقعیتی و در هر بازی سخت و دشواری، حتی به اهمیت گرند فینال، کاملا خونسرد و با برنامه بازی می‌کنند و هیچ چیزی نمی‌تواند جلودار کار تیمی و توانایی‌های فردی آنان قرار بگیرد.

برای بازیکنی کارکشته و قدیمی مانند Perkz، این پنجمین عنوان قهرمانی دوران حرفه‌ای خود بوده؛ این پیروزی همچنین اولین جام قهرمانی Wunder، Marcin “Jankos” Jankowski و Mihael “Mikyx” Mehle نیز بوده است. با این پیروزی، G2 هم به جمع تیم‌های راه یافته به مسابقات Mid-Season Invitational وارد خواهد شد. این تیم اروپایی، اثبات کرده است که هیچ چیزی در در ناحیه خود جلودار آنان نیست.

مطلب پیشنهادی:  برنامه Riot Games برای قوی‌کردن Rune ها برای پچ 8.24b

به نظر شما آیا G2 می تواند در رقابت‌های جهانی و در برابر غول‌هایی مانند SKT و Liquid هم ایستادگی کند یا خیر. نظرات خود را با ESNews به اشتراک بگذارید.

برچسب ها :