قهرمانی سورپرایزکننده FaZe Clan در مسابقات BLAST Pro Series شهر میامی

Avatar
هادی عبدالهی ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

تیم FaZe Clan موفق شد با براندازی Team Liquid در مقابل تماشاگران آمریکایی حاضر در استادیوم واتسکو شهر میامی، جام مسابقات BLAST Pro Series Miami  به خانه ببرد.

FaZe Clan از جمله تیم‌هایی بود که انتظار کار خاصی از آنان نمی‌رفت. با وجود حضور اسکوادهای قدرتمندی نظیر NatusVincere که به تازگی StarSeriesi-League Season 7 را در شانگهای برده بود، Team Liquid و خصوصا قهرمان و برترین تیم دنیا در رشته CS:GO یعنی دانمارکی‌های Astralis، تمامی جوانب کار بر علیه Nikola ‘NiKo‘ Kovač و بقیه اعضای FaZe Clan بود. اما هیچ کدام از موارد ذکر شده نتوانست جلوی درخشش FaZe را بگیرد.

بعد از پشت سر گذاشتن بازی‌های گروهی با نتیجه ۳-۱-۱ که شامل برد استثنایی و دور از انتظار آنان در برابر Astralis بود، NiKo  و هم‌تیمی‌هایش تیم خود را برای رویارویی با Team Liquid آماده کردند. آنان عملکرد مقتدرانه ای در Mirage به نمایش گذاشتند و پس از آن هم با بردی نزدیک و حساس در Dust II، جام قهرمانی مسابقات BLAST Pro Series Miami 2019 را به دست گرفتند.

در پایان، NiKo موفق شد عنوان MVP مسابقات را از آن خود کند. او با اختلاف بسیاری بهترین و موثر ترین بازیکن تورنمنت بود و در چندین زیر شاخصه نظیر تعداد کیل و میانگین دمیج وارده در هر راند، رتبه اول را از آن خود کرد.

قهرمانی FaZe در مسابقات Blast Pro Series میامی قطعا خبری غافلگیر کننده و جنجالی است. از طرفی دیگر، باخت Astralis در ۳ مپ پشت سر هم نیز غافلگیری بزرگ تری است که به این سادگی ها فراموش نمی شود. Astralis در این تورنمنت اصلا روی حال و آماده بود و به نظر می رسید که کاملا در هم ریخته بازی می کنند. باخت عجیب آنها در برابر MIBR با نتیجه ۱۶-۲ نیز مهری تاییدی بر این ادعا است.

مطلب پیشنهادی:  بازگشت FaZe Clan به مسابقات CWL Pro League با اسکواد جدید Black Ops 4 خود

در ادامه می توانید جایگاه نهایی تیم ها به همراه جوایز و امتیازات کسب شده شان را در این تورنمنت مشاهده کنید.

BLAST Pro Series Miami

اسم تیمجایزهامتیاز Blast
۱. FaZe Clan$۱۲۵,۰۰۰۱۰
۲. Team Liquid$۵۰,۰۰۰۸
۳. MiBR$۴۵,۰۰۰۶
۴. Astralis$۱۵,۰۰۰۴
۵. NaVi$۱۰,۰۰۰۲
۶. Cloud9$۵,۰۰۰۰
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)