رضا نوبخت با قهرمانی در رقابت‌های Beast of PES بر بام آسیا تکیه زد

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری ESNews.ir، دیروز تنها نماینده خوب کشورمان در سری رقابت‌های Beast of PES and FIFA، رضا نوبخت، با قهرمانی در این رقابت‌ها بار دیگر مقتدرانه رتبه نخست رشته PES در خاورمیانه و آسیا را از آن خود و تیمش کرد.

سری رقابت‌های Beast of PES and FIFA که همه ساله در ماه مبارک رمضان از سوم تا بیست‌وهفتم این ماه در جریان است، امسال در ورزشگاه Bin Zayed Stadium Hazza و تحت پشتیبانی مالی عوامل این استادیوم و کمپانی Mackie Entertainment در شهر العین کشور امارات در جریان بود.

در تورنمنت مذکور بازیکنان نامداری از آسیا در رشته‌های PES  و FIFA حضور داشتند که بدون شک پرایز پول وسوسه‌کننده این تورنمنت که برای اولین بار به این حد از جوایز نقدی و غیرنقدی رسیده بود (۵۰,۰۰۰ درهم امارات) در جذب این تعداد بازیکن بی‌تاثیر نبود.

تنها نماینده ایران در این رقابت‌ها، یار و یاور همیشگی حسن پاجانی در تورنمنت‌های بین‌المللی، رضا نوبخت بود. این بازیکن حال حاضر تیم دیاکو بار دیگر در این رقابت‌ها در قد و قواره‌ های نام خود و تیمش ظاهر شد و با شایستگی عنوان نخست این رقابت‌ها را به دست آورد تا جایزه ۱۰,۰۰۰ درهمی این رقابت‌ها را از آن خود کند.

دست‌اندرکاران خبرگزاری ESNews  و تمامی اعضای تیم دیاکو برای این عزیز آرزوی سربلندی و موفقیت در رقابت‌های آتی دارند.

در گزارش‌های بعدی اطلاعات بیشتری در مورد بازی‌های رضا و نتایج او در این رقابت‌ها در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

مطلب پیشنهادی:  سهمیه‌بندی استان‌ها در مسابقات WESG ایران
برچسب ها :