قرارداد ۲ ساله کمپانی Razer و Evil Geniuses

Avatar
هادی عبدالهی ۰۱ خرداد ۱۳۹۸
  • موسسه Evil Geniuses در همکاری تازه خود با Razer قرار است تا ۲ سال آینده از تجهیزات گیمینگ این شرکت نظیر موس، کیبورد و هدست‌های آن استفاده کند.
  • این دو کمپانی در طی سال‌های ۲۰۱۳- ۲۰۱۵ هم با یکدیگر همکاری داشته‌اند.
  • تیم دوتا ۲ موسسه Evil Geniuses به تازگی موفق شده بود به مسابقات The International 2019 راه یابد که prize pool آن تا این لحظه به بیش از ۱۳ میلیون دلار رسیده است.

 

بر اساس سایت خبری esportsobserver روز گذشته اعلام شد که شرکت Razer و موسسه ورزش‌های الکترونیک آمریکایی Evil Geniuses بار دیگری قصد همکاری با یکدیگر را دارند. کمپانی Razer در ۲ سال آینده اسپانسر اصلی و حامی تجهیزات جانبی گیمینگ Evil Geniuses خواهد بود.

Evil Geniuses از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ با Razer همکاری داشته است ولی در ابتدای ۲۰۱۵ تصمیم گرفت با شرکت رقیب آن‌ها یعنی SteelSeries قرارداد ببندد. طبق این قرارداد جدید، بازیکنان و تیم‌های موسسه EG از این پس و در طی تمرینات و مسابقات خود از تجهیزات پیشرفته Razer نظیر موس، کیبورد، هدست و موس پد این کمپانی استفاده خواهند کرد.

مدتی پیش بود که تیم دوتا ۲ این موسسه موفق شده بود جواز حضور در مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تورنمنت دوتا ۲ امسال یعنی The International 2019 را کسب بکند که در ماه آگوست برگزار خواهد شد. Prize pool و جایزه نقدی این مسابقات از ۱۳ میلیون دلار عبور کرده است و طبق پیش‌بینی سیستم Dota 2 Prize Pool Tracker این طور که به نظر می‌رسد، از جایزه سال گذشته که مبلغ ۲۵ میلیون دلار بوده هم عبور خواهد کرد. پرایز پوول این مسابقات توسط روش سرمایه‌گذاری جمعی و از طریق خرید بتل پس بازی دوتا ۲ تامین می‌شود.

مطلب پیشنهادی:  اسکین های تزیینی در آپدیت جدید فورتنایت

Evil Geniuses در عناوینی نظیر Call of Duty ،Fortnite ،Rocket League و Rainbow Six Siege هم تیم‌هایی در اختیار دارد. کمپانی Razer نیز علاوه بر EG با موسسات و تیم‌های دیگری از قبیل Gen.G Esports ،Team Vitality Immortals ،K Gaming و تیم‌های اورواچ لیگ Seoul Dynasty و Los Angeles Valiant هم همکاری دارد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)