گیم پلی فیفا ۲۰ در رویداد EA Play 2019 رونمایی خواهد شد

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۰ خرداد ۱۳۹۸

در این گزارش در کنار بررسی آخرین اخبار درز شده از چند و چون معرفی عناوین کمپانی الکترونیک آرتز در رویداد بزرگ EA Play 2019، نگاهی به برنامه‌های این کمپانی برای معرفی تازه‌ترین نسخه فرنچایز محبوب خود یعنی فیفا ۲۰ در این رویداد خواهیم داشت .

فیفا ۲۰ کی منتشر می‌شود؟ الکترونیک آرتز تاکنون هیچ گونه تیزر و یا اطلاعات دیگری در مورد نسخه بعدی محبوب‌ترین بازی شبیه‌سازی فوتبال در جهان، فیفا، منتشر نکرده است. با این اوصاف رویداد EA Play آخرین کورسوی امید هواداران و کاربران این بازی برای کسب اطلاعاتی، هر چند اندک، در مورد بازی فیفا ۲۰ خواهد بود.

الکترونیک آرتز دیروز، و در طی گزارشی برنامه مختص به عناوین خود در رویداد EA Play 2019 را به طور رسمی اعلام کرد. این برنامه که در طی سه روز تنظیم شده است از روز جمعه هفتم تا یکشنبه نهم ژوئن در آرنای هالیوود پالادیوم در شهر لس آنجلس در جریان خواهد بود. پس از آن کنفرانس خبری مربوط به این رویداد از تاریخ نهم تا دهم ژوئن در جریان خواهد بود و پس از آن هم نهایتا شاهد برگزاری رویداد بزرگ E3 خواهیم بود.

در ادامه این گزارش آمده است که در روز شنبه هشتم ژوئن و در ساعت ۲۰:۰۰ (GMT +2)، استریمی به صورت زنده مختص بازی فیفا منتشر خواهد شد. با این که در گزارش مربوطه دقیقا به فیفا ۲۰ اشاره نشده است اما با توجه به نحوه عملکرد الکترونیک آرتز رویداد مشابه در سال گذشته می‌توان گفت که هدف اصلی این لایواستریم معرفی فیفا ۲۰ به کاربران خواهد بود. درست مثل اتفاقی که پارسال افتاد.

مطلب پیشنهادی:  مبارزه در League of Legends آغاز خواهد شد

در ادامه این گزارش زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار تیزر کوتاهی از این بازی در شروع هفته آینده به گوش می‌رسد که نهایتا با انتشار استریم لایو در آخر هفته (۲۰۱۹ EA Play) همراه خواهد بود. بر اساس آخرین شایعات و اخبار بازی فیفا ۲۰، این بازی قرار است تا در تاریخ ۲۶ سپتامر (۵ مهر) بر روی پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One ،PC ،Nintendo Switch (و احتمالا Google Stadia) منتشر شود.

بنا به رسم همیشه، قبل از ورود بازی باید منتظر انتشار دموی قابل بازی این نسخه در آغاز هفته باشیم؛ البته این فقط در حد حدس و گمان است.

تا به این جای کار، این تمام اطلاعاتی است که از چند و چون نحوه معرفی و انتشار فیفا ۲۰ در دسترس است که قاعدتا تا روز ۸ ژوئن خبرهای بیشتری در این باره منتشر خواهد شد.

سایر برنامه‌های الکترونیک آرتز در EA Play 2019

در زیر می‌توانید برنامه کامل الکترونیک آرتز برای ۶ عنوان مطرح خود در رویداد EA Play 2019 و مجریان آن‌ها را مشاهده کنید:

  •  ۹:۱۵ شمارش مکعوس شروع رویداد 
  • ۹:۳۰  (Star Wars Jedi: Fallen Order (Greg Miller and Andrea Rene
  • ۱۰:۰۰  (Apex Legends (Alex “Goldenboy” Mendez
  • ۱۰:۳۰  (Battlefield V (Julia Hardy and Adam Freeman
  • ۱۱:۰۰  (FIFA 20 (Alex “Goldenboy” Mendez
  • ۱۱:۳۰  (Madden NFL 20 (Adam Rank
  • ۱۲:۰۰  (The Sims 4 (Andrea Rene
گیم پلی فیفا 20 در رویداد EA Play 2019 رونمایی خواهد شد

برنامه الکترونیک آرتز برای ۶ عنوان مطرح خود در رویداد EA Play 2019

شما می‌توانید این ایونت را در سایت رسمی الکترونیک آرتز، EA.com و یا چنل رسمی یوتیوب و توئیچ این کمپانی دنبال کنید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)