پنج بازیکن تیم آرسنال که احتمال آپگرید شدنشان در فیفا ۲۰ می رود (قسمت دوم)

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

خب در گزارش اول دو بازیکن تیم آرسنال یعنی سوکراتیس و دروازه‌بان این تیم، لنو، را به عنوان نامزدهای آپگرید شدن در فیفا ۲۰ خدمت‌تان معرفی کردیم. در این گزارش قصد داریم به سراغ ۳ بازیکن باقی مانده گزارش قبل در همین باره برویم.

#۳ Lucas Torreira

توریرا بازیکن آرسنال

بازی آرسنال مقابل لستر سیتی – لیگ جزیره

با این که در نگاه هوادارن عملکرد این بازیکن کمی افت داشته است اما باز از او به عنوان یکی دیگر از کاندیداهای آپگرید در فیفا ۲۰ یاد می‌شود.

توریرا فصل خود در تیم آرسنال را با درخشش در پست میدفیلد آغاز کرد و در ادامه در کنار گرانیت ژاکا جایگاه خود در این پست را استحکام بخشید.

او در ابتدای انتشار فیفا ۱۹ از عدد ۷۸ در مقابل اوورال خود بهره می‌برد اما در ادامه و در طی به‌روزرسانی‌های زمستان آن را به ۸۲ افزیش داد.

با توجه به نقش مهمی که او در بازی‌های این فصل تیم آرسنال ایفا کرده است، یک افزایش دو واحدی در اوورال در فیفا ۲۰ می‌تواند مزد زحمات او در این فصل باشد.

#۲ Pierre-Emrick Aubameyang

اوبامیانگ بازیکن آرسنال

بازی آرسنال مقابل لستر سیتی – لیگ جزیره

این بازیکن هم علی‌رغم از دست دادن تعدادی از بازی‌های مهم این تیم در این فصل، بدون شک یکی از خوب‌های آرسنال در این فصل بوده است.

اوبامیانگ تا به این جای کار در این فصل لیگ جزیره با ۱۹ گل و ۵ پاس گل در صدر جدول گلزنان توپچی‌های لندن است. این بازیکن ارزشمند که در ابتدا با ریتینگ ۸۷ در بازی حضور داشت، طی به‌روزرسانی‌های این بازی در طول سال، افزایشی ۱ واحدی در اوورال خود به‌ دست آورد.

مطلب پیشنهادی:  نقشه جدید همراه با آپدیت شماره 1.33 اورواچ منتشر شد

این سیر صعودی اوورال ریتینگ اوبامیانگ در سری فیفا ۲۰ می‌تواند بار دیگر با افزایش یک واحدی یا شاید هم دو واحدی همراه باشد.

#۱ Matteo Guendouzi

متئو گندوزی بازیکن آرسنال

آرسنال مقابل لستر سیتی – لیگ جزیره

احتمال می‌رود این بازیکن بیشترین آپگرید را در بین بازیکنان تیم آرسنال دریافت کند. این بازیکن که در نقل و انتقالات تابستان و از تیم لورینت به آرسنال آمد، از بدو ورود عملکرد خوبی را در بازی‌های این تیم از خود به نمایش گذاشت.

باید قبول داشت که او جای زیادی برای پیشرفت در این تیم و البته در بازی فیفا دارد. او با ریتینگ ۶۷ وارد فیفا ۱۹ شد و اتفاقا هیچ آپگریدی هم در به‌روزرسانی‌های زمستان دریافت نکرد.

با این حساب انتظار می‌رود الکترونیک آرتز اوورال این بازیکن فرانسوی را با جهشی ۶ واحدی در سری ۲۰۲۰ بازی فیفا همراه کند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)