عملکرد بسیار ضعیف استریمرهای فورتنایت در هفته سوم رقابت های World Cup Qualifiers

Avatar
هادی عبدالهی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports این طور که به نظر می‌رسد رمز موفقیت و انتخاب‌شدن Turner “Tfue” Tenney برای جام جهانی فورتنایت این بوده که شیره و قدرت رقابتی استریمرهای دیگر را بکشد و خود پیشروی بکند! استریمرهای صاحب نام و محبوبی همانند Tyler “Ninja” Blevins ،Jake “POACH” Brumleve ،Dennis “Cloak” Lepore و Symfuhny در این هفته بدترین نتیجه خود را در طی رقابت‌های انتخابی World Cup تجربه کردند که برای بسیاری از طرفداران آنان خبر ناخوشایندی بود.

Ninja با داشتن امتیاز کلی ۲۰، ۱۲ تا از کیل‌ها و ۸ تا از جایگاه‌های پایانی خود در انتهای هر مچ، نهایتا جایگاه ۱،۳۶۸ آمریکای شمالی را کسب کرد. او تقریبا نصف امتیاز بازی‌های هفته اول خود امتیاز کسب کرده بود. نینجا در هفته نخست موفق شده بود ۳۷ امتیاز به دست آورد و جایگاه ۲۱۸ام ناحیه را نصیب خود بکند. او حتی ۲ جایگاه از POACH، بازیکن Team Liquid، که ۲۰ امتیاز کرده بود جلوتر بود.

Symfuhny هم بهترین نتیجه بین استریمرهای شاخص را در هفته اول، با ۴۶ امتیاز و جایگاه ۶۳ام کسب کرده بود. ولی در هفته سوم رقابت‌های انتخابی، او فقط توانست ۳۰ امتیاز به دست آورد و ۵۲۴ام شود. ۱۸ امتیاز آن از کیل  و ۱۲ تای دیگر از Placement نهایی او بود.

Cloak، یارDuo مسابقات جام جهانی و هم‌تیمی Tfue، هم عملکرد بسیار ضعیف‌تری از هفته‌های گذشته خود داشت. او از ۵۲ امتیاز و جایگاه ۳۲ در هفته اول، به ۳۴ امتیاز و رتبه ۳۱۶ام رسید. او تنها بازیکن گروه خود بود که توانسته بود امتیاز بیشتری از Placement به نسبت به تعداد کیل خود یعنی ۲۰ به ۱۴، به دست آورد.

مطلب پیشنهادی:  بازگشت Dota2 به لهستان با ESL One Katowice 2019

بیشتر این استریمرها جواب خاصی نسبت به عملکرد ضعیف خود نداشتند و تسلیم آن شده بودند. Ninja گفت که او از این نتایج بسیار متضرر و ناراحت شده است. POACH هم از طریق حساب کاربری توییتر خود نوشت که Qualification و انتخاب‌شدن او، این هفته اتفاق نخواهد افتاد.

برچسب ها :