فورتنایت از بهترین مکانیک بازی Apex Legands کپی کرد

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۱۹ فروردین ۱۳۹۸

بازی فورتنایت که تا کنون یکی از پردرآمدترین بازی‌ها در Battle Royale است و سازندگان این بازی نیز کاملا از رقابت سخت با عنوان تازه Apex Legands آگاه هستند. حال این بازی بهترین مکانیک بازی Apex Legands را به بازی خود وارد کرد.

همان طور که می‌دانیم یکی از نقاط بسیار مثبت بازی Apex Legands وجود مکانیک بازگشت به بازی بعد از مرگ است که بسیاری از طرفداران فورتنایت نیز خواستار این مکانیک در بازی شدند، حال تیم توسعه بازی فورتنایت این مکانیک را در قالب Reboot Vans به طرفداران معرفی کرد و به زودی در آپدیت بعدی منتشر خواهد کرد.

این ون دقیقا مانند مکانیک Apex Legands کار می‌کند اما با محدودیت‌های بیشتر همراه است، Reboot Vans توسط یک نفر و یک اسکواد استفاده می‌شود، به این معنی است که اگر تیمی از از این ون استفاده کند، این ون تا مدتی در بازی خاموش خواهد شد. همچنین تعداد بسیار کمی از این ون در نقشه وجود دارد، این به این معنی است که احتمال بازگرداندن هم‌تیمی در این بازی بسیار کمتر است.

با توجه به به درخواست طرفداران، احتمال می‌رود، این مکانیک باز دچار تغییر شود، سیستمی که فورتنایت به بازی اضافه کرده است، چیزی نیست که همه انتظار دارند. این سیستم بسیار محدودتر از نسخه Apex Legands، در بازی Apex این دستگاه ها به مراتب زیاد است و باعث میشود هم تیمی بار ها بعد از مرگ دوباره به بازی بازگردد و به بازی بپردازد، در حالی که Reboot Vansها بعد از یک بار استفاده به طور کامل خاموش میشود.

مطلب پیشنهادی:  تورنمنت جدید Fortnite World Cup جایزه 30 میلیون دلاری خواهد داشت

تمام شواهد و تغییرات در فورتنایت کاملا مشخص است که بازی فورتنایت کاملا از حریف خود عقب است و همچنین نمی‌خواهد این رویه را قبول کند و سعی دارد با تغییر مکانیک‌های بازی Apex Legands این رویه را به سود خود تمام کند.

این دومین بار است که بازی فورتنایت از بازی Apex Legands کپی می‌کند، اولین بار سیستم پینگ‌کردن در داخل بازی را وارد کرد که بازیکنان بتوانند بیشتر بر روی بازی تمرکز کنند، از طرفی در سال ۲۰۱۷ زمانی که بازی PUBG منتشر شد، Epic Game تصمیم گرفت بازی Fortnite را به سبک PUBG تغییر دهد که تیم سازنده PUBG در همان سال Fortnite را دزدترین بازی ساخته شده سال عنوان کردند.

حال با تمام این بحث‌ها بازی فورتنایت شدیدا با بازی Apex Legands رقابت می‌کند با وجود این که Apex Legands بسیاری از رکوردهای بازی فورتنایت را از آن خود کرد ولی همچنان نتوانسته قدرتمندتر از بازی فورتنایت عمل کند، باید دید که بازی Apex Legands چقدر می‌تواند برای سازندگان پول به دست آورد و باید دید آیا بازی Apex Legands می‌تواند یک ورزش محسوب بشود یا خیر.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)