فصل ۹ بازی فورتنایت آغاز شد

Avatar
هادی عبدالهی ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports فصل جدید بازی بتل رویال فورتنایت (Fortnite) فرا رسید. اپیک چندین ساعت پیش اولین پچ نوت این فصل، یعنی به‌روزرسانی ۹.۰۰ را به همراه توضیحات تکمیلی و اطلاعات مورد نیاز کاربران منتشر کرد.

بازیکنان شاهد تغییرات وسیعی در گیم پلی بازی خواهند بود. اولین موضوع تغییر اسلحه‌های بازی و حذف‌شدن ( Vault شدن) اسلحه‌هایی از جمله Pump Shotgun ،Suppressed Assault Rifle و Scoped Revolver است. مکانیک‌ها و ویژگی‌های جدیدی همانند slipstreams و air vents نیز معرفی شدند و مکان‌های جدید و یا تغییر کرده قبلی نقشه بازی مانند Neo Tilted و Mega Mall نیز هم اضافه شده‌اند.

مکان‌های جدید

اگر از طرفداران Tilted Towers هستید شاید نگران این باشید که مکان مورد علاقه‌تان نابود شده بود؛ اما این طور نیست و این مکان به Neo Tilted تغییر کرده است. Neo Tilted جدید شامل ساختمان‌هایی فوق پیشرفته و فضایی شده است که قابلیت جادادن هرج و مرج و درگیری‌های جذاب‌تری را در خود دارد. Retail Row هم از این پس به عنوان Mega Mall شناخته می‌شود و بهشتی خواهد بود برای طرفداران Pizza Pit.

اسلحه جدید

قضیه حذف‌شدن Pump Shotguns جدی بود و این اسلحه پرطرفدار از این پس با اسلحه نیمه خودکاری به اسم Combat Shotgun جایگزین شده است که در قالب انواع Rare ،Epic و Legendary و دمیج‌های ۷۳/۷۷/۸۱ یافت خواهند شد که هر کدام ۱۰ گلوله یا شل خواهند داشت.

Fortbytes

بازیکنانی که بتل پس فصل ۹ را تهیه کرده باشند می‌توانند کارهای بسیار بیشتری انجام دهند. اپیک این بار Fortbytes را معرفی کرده است که شامل آیتم‌هایی هستند که به طور نامنظمی در نقشه بازی پخش شده‌اند و می‌توان آنان را پیدا کرد. در توضیحات آنان آمده است که بازیکنان می‌توانند با جمع‌آوری تمامی آن‌ها، راز نهفته فصل ۹ را کشف بکنند.

مطلب پیشنهادی:  بازی فورتنایت در سال 2018 مبلغی نزدیک 3 میلیارد دلار در آمد داشت

می‌توانید اطلاعات دقیق‌تر و جزئی‌تر فصل ۹ را در این لینک مشاهده کنید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)