اطلاعاتی در مورد فصل هشتم پابجی موبایل

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۸ تیر ۱۳۹۸

با نزدیک‌تر شدن به پایان فصل هفتم بازی محبوب پابجی موبایل، هواداران بی‌صبرانه منتظر ارائه فصل هشتم این بازی و اتفاقات جدید آن هستند. در این گزارش به بررسی تعدادی از ویژگی‌های مهم بازی در فصل پیش رو خواهیم پرداخت.

فصل ۸ بازی قرار است از تاریخ سوم همین ماه آغاز و در تاریخ ۱۶ جولای هم به طور رسمی منتشر شود. انتظار می‌رود فصل هشتم، بازی را به ورژن ۰.۱۳.۵. ارتقاء دهد.

در این میان تعدادی از کاربران یوتیوب هم توانسته‌اند زودتر از تاریخ موعود به فصل جدید بازی دسترسی پیدا کنند و ویدیوهایی هم از این فصل منتشر کنند.

از جمله مهم‌ترین تغییراتی که در این فصل ایجاد خواهند شد می‌توان به ورود تم جدید قدرت اقیانوس یا همان “Power of the Ocean” به بازی، اسلحه جدید Bizon، و اسکین “Water Blaster” برای اسلحه Scar-L در لابراتوار اسلحه‌ها اشاره کرد.

اسلحه PP-19 Bizon

اطلاعاتی در مورد فصل هشتم پابجی موبایل

بالاخره در فصل جدید شاهد ورود این اسلحه که خیلی از هواداران منتظرش بودند به بازی خواهیم بود. این اسلحه که از نوع مسلسل دستی است دارای برد موثر ۱۰۰-۲۰۰ متر است. PP-19 Bizon دارای ظرفیت خشاب ۴۵ (۷.۶۲ میلی متر) است. ظرفیت فشنگ این اسلحه هم ۶۴ فشنگ ۹ میلی متری است.

اسکین‌ها لباس‌ها

اطلاعاتی در مورد فصل هشتم پابجی موبایل

طبق معمول فصل جدید اسکین‌ها و لباس‌های جدیدی را هم با خود به همراه خواهد داشت. با توجه به اخباری که از این فصل تا به الان دریافت کرده‌ایم می‌توان به این موضوع پی برد که بیشتر آن‌ها حول همان تم جدید فصل ۸ یعنی Power of the Ocean می‌چرخند.

مطلب پیشنهادی:  بحران پابجی موبایل این بار در ایالت متحده عربی

در فصل جدید اسکین‌های جدید Shark’s Bite ،Swamp Horror و Scarlet Horror به ترتیب برای اسلحه‌‌های DP28  و Scar-L قابل دسترسی خواهند بود.

لازم به ذکر است که این اسکین‌ها در زمره مهم‌ترین اسکین‌های اضافه شده به بازی قرار می‌گیرند و به غیر از آن‌ها چند اسکین جدید دیگر نیز در فصل جدید ارائه خواهند شد.

در مورد اسکین‌های جدید برخی از وسایل نقیله جنگی بازی هم می‌توان به اسکین Deep Sea برای ماشین جنگی UAZ اشاره کرد.

در مورد ست‌ها و کاستیوم‌های جدید این فصل هم می‌توان به ست Squad Leader ،Delta Squad، و ست Shells on the Shore و تعدادی دیگر اشاره کرد.

Royal Pass

اطلاعاتی در مورد فصل هشتم پابجی موبایل

رویال پسِ پولیِ بازی که از آن با عنوان Elite Royal Pass یاد می‌شود، قرار است در سری جدید بازی با همان قیمت قبلی خود یعنی ۶۰۰ UC به فروش برسد. (UC مخفف Unknown Cash، و همان ارز رایج در بازی پابجی است؛ شایان ذکر است که هر ۶۰ UC قیمتی در حدود ۱ دلار دارد. پس با این حساب برای خرید رویال پس عادی فصل هشتم نیازمند پرداخت چیزی در حدود ۱۰ دلار آمریکا خواهید بود.)

با خرید Royal Pass Elite بازی در فصل جدید، درست مثل فصل‌های قبل ماموریت‌ها و پاداش‌هایی به شما تعلق خواهد گرفت و در کنار آن هم طبیعتا به رنک‌های بالاتر خواهید رفت.

با خرید رویال پس Elite Plus در سری جدید یک راست به رنک ۲۵ بازی صعود می‌کنید. برای خرید رویال پس پلاس پابجی نیازمند پرداخت چیزی در حدود ۱۸۰۰ یو سی (چیزی در حدود ۳۰ دلار آمریکا!) خواهید بود که اصلا هم رقم پایینی نیست.

مطلب پیشنهادی:  معرفی قهرمان جدید League of Legends

با پرداخت این مبلغ و خرید رویال پس پلاس به شما ماموریت‌های خاص که از آن‌ها با عنوان Elite Missions یاد می‌شود داده خواهد شد که جوایز متنوع‌تر و بیشتری را هم به دنبال خواهد داشت.

آخرین شایعات در مورد رویال پس جدید پابجی موبایل خبر از انتشار آن در هفته آینده دارند. بر اساس آخرین ویدیوهای منتشر از Mr. Ghost Gaming در یوتیوب، می‌توان انتظار داشت که رویال پس فصل جدید پابجی موبایل در تاریخ ۱۶ جولای برای خریداری در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

برچسب ها :