فصل دوم Apex Legends همراه با شخصیت جدید معرفی شد

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

شرکت Electronic Arts در مراسم EA Play، رویداد E3 2019 برای یکی از پرطرفدارترین بازی‌های Battle Royal یعنی Apex Legends آپدیت‌های بزرگی در نظر دارد، که از این آپدیت‌ها می‌توانیم به سلاح جدید، اسکین‌های زیبا، رونمایی از فصل دوم Battle Pass به نام Battle Charge اشاره کرد ولی از همه جذاب‌تر اضافه‌شدن شخصیت جدید Wattson و اضافه‌شدن رنک به بازی است.

سلاح جدید

نام سلاح جدید L-STAR نام دارد، این سلاح از نوع Plasma Energy است که هیچ گونه تیر خارجی ندارد به معنی که در صورت اتمام تیر، سلاح بی استفاده می‌شود. از جزئیات این سلاح اطلاعاتی داده نشده، تنها می‌دانیم میزان خشاب آن ۶۰ تیر است، Fire Rate نسبتا سریع دارد و تهیه‌کننده بازی Apex Legends، آقای Drew McCoy که در مراسم حضور داشت، تایید کرد سلاح بیش از حد معمول قوی است. این سلاح در صورت ضربه‌زدن به در باعث بازشدن آن می‌شود، همچنین تنها در Care Package (بسته‌هایی که در اواسط بازی به زمین فرود می‌آید.) همچنین ۲ عدد hop ups نیز در فصل دوم به بازی اضافه خواهد شد که کمک زیادی به سلاح‌های ضعیف‌تر برای روند بهتر در بازی می‌کند.

سلاح جدید L-Star

اضافه‌شدن رنک و بخش‌های جدید Battle Pass

Drew McCoy تایید کرد که در فصل دوم Battle Passها دارای چالش‌هایی است که برای بازیکنان در نظر گرفته است؛ با انجام‌دادن چالش‌ها Battle Pass به صورت روزانه و هفتگی به افزایش لول می‌پردازند و با این روند رسیدن تا لول ۱۰۰ Battle Pass بسیار سریع‌تر است و اگر به لول ۱۰۰ برسید می‌توانید اسکین لنجدری خودتان را بسازید. همچنین در آپدیت بعدی همراه Battle Pass، ماد رنک به بازی اضافه خواهد شد که کمک زیادی به ورزشی‌شدن این عنوان می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  معلق شدن Condi برای 18 ماه؛ بن شدن همیشگی مدیریت تیم LGD به دلیل تبانی

رنک دارای ۶ بخش است و از Bronze که کمترین درجه، شروع می‌شود تا Apex Predator، بیشتری درجه است پیش می‌رود. سیستم نهایت تلاش خود را می‌کند تا شما را با کسانی بیندازد که به سطح شما نزدیک باشد.

Wattson

شخصیت جدید Wattson

اما زیباترین بخش این رویداد، معرفی شخصیت جدید Wattson است، او یک شخصیت ساپورت است که توانایی‌های کنترل الکتریسیته را دارد؛ او می‌تواند فنس‌های برق بسازد و از آن‌ها برای هجوم دشمن استفاده کند، قدرت ویژه آن نیز دستگاهی است که شیلد به خود و یارها را پر خواهد کرد. و همچنین از تمام Ordnanceهای محیط و هیروها جلوگیری می‌کند.

گویا توسعه‌دهندگان بازی Apex در حال کار بر روی یک رویداد ویژه مانند سلسله اتفاقاتی که در بازی فورتنایت می‌بینیم، هستند در تیزر نمایش داده شده، چشم یک موجود غول پیکر دیده شده که سوالات زیادی برای طرفداران به وجود آورده است این هیرو همراه با تمام جزئیاتی که گفته شد در تاریخ ۲ July مصادف با ۱۱ تیر ۱۳۹۸ عرضه خواهد شد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)