بلیط‌های مسابقات TI9 از این هفته به فروش خواهد رسید

Avatar
هادی عبدالهی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

بر اساس سایت خبری vpesports طبق توییت یکی از کاربران Twitter و پستی در Reddit، بلیط‌های شرکت در مسابقات The International 2019 رشته دوتا ۲ در دو وب‌سایت مختلف، یکی برای مخاطبان چینی و دیگری برای جامعه طرفدار غربی، از این هفته به فروش خواهند رسید. بلیط‌های مخاطبان چینی از طریق damai.cn و بلیط‌های جامعه طرفدار غربی و دیگر مناطق دنیا از طریق پلتفرم Universe قابل تهیه خواهند بود.

بزرگ‌ترین تورنمنت رشته دوتا ۲ زیر نظر شرکت ولو (Vlave) یعنی The Intenational، امسال در چین و آرنا بزرگ معروف شانگهای یعنی Mercedes-Benz برگزار خواهد شد. به دلیل برگزاری این مسابقات در چین، دنبال‌کردن و پیگیری The Interntional امسال برای بسیاری از طرفداران غربی و دیگر مناطق دنیا به دلیل تفاوت ساعت جغرافیایی سخت خواهد بود ولی مشکل بزرگ‌تر برای طرفدارانی به وجود می‌آید که قصد دارند از کشور‌های اروپایی و آمریکایی و به قصد حضور در تورنمنت، با هزینه خود به چین سفر بکنند.

طبق انتظارات، بلیط‌های TI9 در اواخر این هفته و فقط از طریق وب‌سایت‌های چینی به فروش خواهند رفت و شرکت ولو، پلتفرم آنلاین فروش بلیط سایت Alibaba را برای کنترل عملیات فروش و تحویل بلیط انتخاب کرده است. قابل ذکر است که بدانید ناشر ولو در چین یعنی Perfect World خود را در فروش بلیط‌های TI9 دخیل نکرده است.

Damai.cn یکی از بزرگ‌ترین وب سایت‌های فروش بلیط در چین است؛ ولی آن‌ها URL انگلیسی زبان مخصوصی نیز برای مخاطبان غیرچینی خود در نظر گرفته‌اند. طبق منابع نزدیک به تیم چینی فروش بلیط، امسال تیم‌ها و موسساتی که حضور خود را در TI9 قطعی کرده‌اند ۱۵ بلیط از سمت Valve تحویل خواهند گرفت و به دلیل این که این بلیط‌ها طبق سنت سالیان گذشته برای اعضای خانواده و اسپانسرهای تیم‌ها نیز هستند، تعداد بسیار کمی به نظر می‌رسند.

مطلب پیشنهادی:  کمپانی Epic Games یک عکس دیگر از Fortnitemares منتشر کرد

کسانی که قصد دارند بلیط‌های امسال را تهیه کنند، بهتر است از همین الان وارد وب‌سایت en.damai.cn شوند و حساب کاربری خود را درست کنند تا اگر به مشکلاتی از قبیل ویزا برخوردند سریعا و پیش از دیرشدن، مشکل خود را برطرف بکنند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)