فرمت فصلی جدید مسابقات BLAST Pro Series با جایزه ۵۰۰ هزار دلاری رونمایی شد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
  • مسابقات BLAST Pro Series از این پس و در طی رویدادهای برنامه‌ریزی خود در سال ۲۰۱۹ ار فرمت فصلی تازه خود استفاده خواهد کرد.
  • این سری مسابقات دوره‌ای علاوه بر prize pool های وعده داده شده در هرکدام از تورنمنت‌های جداگانه خود، جایزه‌ای ۵۰۰،۰۰۰ دلاری برای فینال جهانی خود در نظر گرفته است.
  • ۷ تیم شامل Cloud9 ،Astralis ،Team Liquid و Natus Vincere در فصل افتتاحیه ۲۰۱۹ شرکت خواهند کرد.

 

بر اساس گزارش سایت esportsobserver روز گذشته موسسه RFRSH Entertainment فرمت فصلی جدیدی را برای تورنمنت زیر نظر خود در رشته Counter-Strike: Global Offensive، یعنی مسابقات دوره‌ای BLAST Pro Series معرفی و رونمایی کرد. فصل ۲۰۱۹ شامل ۷ تورنمنت در اقصی نقاط دنیا خواهد بود که نهایتا با فینال ۵۰۰ هزار دلاری این مسابقات در دسامبر پایان می‌یابد. ۳۵۰ هزار دلار از این Prize pool به تیم برنده تعلق خواهد گرفت. هر کدام از تورنمنت‌های دیگر نیز شامل ۲۵۰ هزار دلار prize pool خواهد بود تا مجموعا رقم ۲ میلیون دلاری در نظر گرفته شده برای این فصل را تکمیل کنند.

۷ تیم برای شرکت در فصل افتتاحیه این مسابقات دعوت شده‌اند. هر کدام از آن‌ها در ۵ تورنمنت از ۷ تورنمنت موجود حضور خواهند یافت تا بتوانند امتیازاتی را برای فینال جهانی برای اسکواد خود کسب کنند. این رویدادها و تورنمنت‌های BLAST Pro Series میزبان ۶ تیم شاخص و قدرتمند خواهند بود؛ این بدین معنی است که RFRSH کیفیت برگزاری تورنمنت‌های خود را در بالاترین حد نگه داشته تا رقابت‌های بسیار جذاب و هیجان‌انگیزی را شاهد باشیم.

مطلب پیشنهادی:  برگزاری تورنمنت Fortnite World Cup Warmup قبل از جام جهانی فورتنایت

تیم‌های دعوت شده به فصل ۲۰۱۹ به شرح زیر هستند

اسامی تیم های حاضر در فصل افتتاحیه مسابقات BLAST Pro Series

برعکس League of Legends و Overwatch، رشته Counter-Strike لیگ رسمی و حرفه‌ای که زیر نظر سازندگان بازی باشد در اختیار ندارد. همین امر سبب شده است که موسسات و مجموعه‌هایی از قبیل ESL و RFRSH پا به این عرصه بگذارند و جای خالی آن را با تورنمنت‌های دوره‌ای خود پر بکنند.

برچسب ها :