غلبه SKT بر Griffin و قهرمانی در مسابقات LCK

Avatar
هادی عبدالهی ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

روز گذشته یکی از جذاب‌ترین و حرفه‌ای‌ترین فینال‌های تاریخ League of Legends را شاهد بودیم که در آن SK Telecom T1 توانست مقتدرانه و در ۳ راند پیاپی اجازه نفس‌کشیدن به حریف خود ندهد و نهایتا هم موفق شد با زمین‌گیرکردن Griffin هفتمین قهرمانی LCK از از آن خود بکند و به عنوان نماینده کره جنوبی راهی مسابقات Mid-Season Invitational شود.

شروع طوفانی Griffin در راند ابتدایی و گرفتن کیل اول از Cho “Mata” Se-hyeong قبل از ورود مینیون‌ها به مپ و همچنین انداختن دو تاور SKT در کمتر از ۱۵ دقیقه و تصاحب اینفرنال، همگی نوید این را می‌داد که Griffin کنترل کامل بازی را در اختیار دارد. اما این SKT بود که با برنامه‌ریزی دقیق و از دست‌ ندادن روحیه خود موفق شد به بازی برگردد و در تیم فایتی مهم برای کسب اینفرنال، Griffin را زمین‌گیر کند و جلوی پیشروی بیش از پیش آنان را بگیرد. پس از این درگیری بود که SKT به بازی برگشت و با گرفتن دو Drake دیگر و یک بارون کنترل بازی را از دستان Griffin خارج کرد. گرفتن بارون دوم بود که نتیجه کار را برای راند اول به نفع SKT نهایی کرد.

با شروع  بازی دوم، SKT محتاطانه‌تر و البته هوشمندانه‌تر عمل کرد و موفق شد در ابتدا ۲ کیل از آن خود کند. با این که Griffin هم موفق شده بود کیل‌هایی از آن خود کند ولی SKT همیشه یک قدم از آنان جلوتر بود و در دقیقه ۲۰، اختلاف گلد آنان به بیش از ۵،۰۰۰ رسیده بود. با درخشش ستارگان SKT نظیر Lee “Faker” Sang-hyeok آنان موفق شدند در دقیقه ۲۹ بازی را به نفع خود به اتمام برسانند.

مطلب پیشنهادی:  اطلاعات کامل منتشر شده از CWL Pro League 2019 (آپدیت بازی های این هفته)

بازی سوم هم حمام خونی برای SKT بود و کاملا واضح بود که Griffin بی‌گدار به آب می‌زند و کلافه شده است. نهایتا هم Faker و یاران خود به راحتی بازی را جمع کردند قهرمان LCK Spring Split سال ۲۰۱۹ لقب گرفتند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)