عصبانیت شدید Shroud از بازی PUBG

Avatar
هادی عبدالهی ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری dexerto استریمر و سوپر استار معروف توییچ یعنی Michael ‘shroud’ Grzesiek پس از مدت‌ها دوری به بازی PUBG باز گشته بود اما این موضوع دوام چندانی نداشت و پس از انجام ۳ راند بازی، شرود این عنوان را «تلف‌کردن وقتش» نامید و با عصبانیت از آن خارج شد.

شرود (Shroud) از بازیکنان سابق حرفه‌ای رشته Counter-Strike: Global Offensive است که چند سال پیش پس از ترک تیم C9، رو به استریمرشدن آورده و پس از گذشت مدت کمی از حضور خود در توییچ، موفق شده بود به لطف توانایی‌های منحصربه‌فرد خود در بازی‌های تیراندازی اول شخص مانند PUBG و Apex Legends، به یکی از موفق‌ترین و شاخص‌ترین استریمرها و چهرههای گیمینگ چند سال گذشته تبدیل بشود.

با این که بازی PUBG نقش موثری در محبوبیت این استریمر داشته اما این موضوع هم به نوبه خود باعث نشد که او پس بازگشت دوباره خود به PUBG آن هم پس از مدتی طولانی، به سرعت آن را نکوبد و از بازی خارج نشود.

دقیقا چه اتفاقی برای شرود افتاد؟

شرود استریم خود را با امید انجام بازی PUBG آغاز کرد، عنوانی که او و طرفدارانش در گذشته از بازی‌کردن آن بسیار لذت می‌برده‌اند اما چیزی از شروع بازی نگذشته بود، وجود لگ‌های پیاپی و مداوم باعث شد که شرود در کمتر از نیم ساعت از شروع استریم خود، به بازی Apex Legends برگردد.

۲ بازی اول شرود، کاملا با تاخیر و وجود لگ‌های کاملا ملموسی همراه بود و در نتیجه او موفق نشده بود کاری از پیش ببرد. شرود خود را برای انجام بازی سوم  آماده کرد که به سرعت متوجه شد حتی در لابی و قبل از شروع بازی نیز نمی‌تواند به طور روان حرکت کند و بازی کاملا لگ می‌زند.

مطلب پیشنهادی:  سه تیم تیم های به مسابقات Kuala Major راه پیدا کردند

«عمرا اگر بازی کنم» شرود این سخنان را هنگامی که بازی را می‌بست به زبان آورد. «واقعا که خیلی احمقانه‌ست. دیگه حتی برام کوچک‌ترین اهمیتی هم نداره. حوصله سر و کله زدن با این آشغال رو ندارم، وقتم رو هم سر این هدر نمی‌دم.»

هفته گذشته بود که شرود به دلیل وجود مشکلاتی در بازی Apex این بازی را ترک کرده بود و قصد داشت به PUBG بازگردد. این طور که به نظر می‌رسد این اتفاق نخواهد افتاد و شرود ترجیح داده بین بد و بدتر، بد را انتخاب کند. به عقیده بسیاری، این رفت و بازگشت‌های مداوم شرود و استریمرهای دیگر به بازی‌های مختلف، نشان‌دهنده وضعیت نابسامان مارکت بازی‌های بتل رویال است و باید دید به کجا ختم خواهد شد.

برچسب ها :