تغییرات نقشه و عرضه اسلحه‌های جدید در فصل ۲ بازی Apex Legends

Avatar
هادی عبدالهی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق گزارشی از سایت خبری pcgamesn استدیو ریسپاون (Respawn) بالاخره اطلاعات جدیدی درباره برنامه‌های آینده خود در فصل ۲ ارائه داد و همچنین توضیحات مختصری درباره دلایل به‌روزرسانیهای نامتناوب و کند، بهترکردن رابطه خود با طرفداران و محتویات قابل عرضه جدید ارائه کرد.

Drew McCoy توسعه‌دهنده اجرایی بازی در بلاگ پستی گفت: «پیشرفت و گستردگی سریع موضوعی بسیار عالی است و همه ما از واکنش‌هایی که از بازیکنان و طرفداران خود دریافت کرده‌ایم بسیار هیجان زده هستیم. اما، این پیشرفت و توسعه سریع چالش‌ها و مشکلاتی نیز در پی داشت و تیم ما در طی مسیر به دست اندازها و موانعی از قبیل مشکلاتی در به‌روزرسانی‌ها، در جریان نگذاشتن بازیکنان از محتویات آینده بازی و همچنین ارائه‌نکردن برنامه‌های پیش رویمان در حمایت از بازی خود، روبه‌رو شده بود.»

طبق گفته McCoy بیشتر منابع و افراد تیم او در حال رفع مشکلات چیترها و هکرها، فیکس‌کردن سرورها و برطرفکردن باگ‌ها هستند. حالا و با رفع تقریبی این مشکلات، آن‌ها قصد دارند تمرکز خود را روی ارائه محتویات جدید برای بازی Apex Legends بگذارند.

اول از همه، تیم قصد دارد تحقیقاتی دقیق درباره عملکرد ضعیف سرورها در ابتدای بازی، فیکس‌کردن مشکلات صدا و رفع مشکلات برخورد و ثبت اثر گلوله‌ها داشته باشد.

سپس با نزدیک‌شدن به ماه ژوئن، ریسپاون قصد دارد اطلاعاتی درباره فصل ۲، بتل پس جدید، لجند جدید و تغییرات متای بازی منتشر کند. در حال حاضر، McCoy قول عرضه اسحله‌های جدید، و جالب‌تر از همه تغییراتی در نقشه بازی را داد.

او در ادامه گفت: «انتظار نداشتید که King Canyon برای همیشه به این شکل باقی بماند، این طور نیست؟»

مطلب پیشنهادی:  آیا کسی جلودار Team Secret در فتح ESL One Katowice خواهد بود

با وجود تمهیدات اندیشیده شده و تعهد توسعه‌دهندگان، به نظر نمی‌رسد که بازی Apex Legends به این زودی‌ها به کیفیت محتویات و تنوع بازی Fortnite برسد. چند روز پیش بود که خبر نارضایتی شدید کارمندان شرکت اپیک منتشر شده بود و McCoy در این باره گفت: «قصد ندارم کارکنان خود را زیر فشار بگذارم؛ این کار نهیاتا منجر به کاهش بازده و سودآوری مفید تیم خواهد شد.»

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)