شکایت و گله‌مندی کارکنان اپیک گیمز از وضعیت کاری خود

Avatar
هادی عبدالهی ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

همه می‌دانند که بازی فورتنایت (Fortnite) عنوانی محبوب و کاملا موفق است و یکی از دلایل اصلی موفقیت آن، به‌روزرسانی‌های هفتگی و محتویات جدیدی است که به صورت پیاپی و پشت سر هم عرضه می۲شود تا بازی را تازه و سرگرم‌کننده نگه دارد.

اما تمام این موفقیت‌ها نیاز به فدارکاری‌هایی نیز دارد و به راحتی به دست نیامده است. چندین تن از کارکنان اپیک گیمز، که نام آن‌ها به دلایل معلومی فاش نشده است، به تازگی و در مصاحبه‌ای با سایت خبری پولیگان (Polygon) اعلام کرده‌اند که در شرف از دست داد عقل و ذهن خود و درهم شکسته‌شدن هستند و این که به طور میانگین بین ۷۰ تا ۱۰۰ ساعت در هفته کار می‌کنند.

کارمندان حال حاضر و سابق اپیک گیمز در این گزارش بیان کرده‌اند که از زمان عرضه بازی Fortnite، محیط کاری استدیو تحت فعالیت خود، به طرز بسیار بدی تغییر کرده است. بیش از ۴۰ نفر از مدیران و توسعه‌دهندگان بازی که تقاضا کرده‌اند نام‌شان منتشر نشود در این گزارش از عملکرد نامناسب و ناخوشایند و فضای مدیریتی بد شرکت اپیک گیمز گله کرده‌اند.

آن‌ها یک صدا بیان کرده‌اند که چندین تن از سرکردگان و اعضای عالی رتبه اپیک گیمز فشار بسیار زیادی به آنان آورده و مجبورشان می‌کنند که اضافه کاری بکنند. طبق گفته آنان، بسیاری از کارمندان بین ۷۰ تا ۱۰۰ ساعت کار می‌کنند و بعضی از افراد حتی مجبور هستند ۷ روز هفته کار بکنند. به گفته آن‌ها، دلیل اصلی این کار این است که اپیک قصد دارد عمر مفید بازی فورتنایت را تا آن جا که امکان دارد افزایش دهد که این خود، نیاز به به‌روزرسانی‌های مداوم و درست‌کردن سریع مشکلات بازی دارد.

مطلب پیشنهادی:  اضافه‌شدن سبک Battle Royale به Red Dead Redemption2

گفته می‌شود کسانی که با این رفتار آن‌ها مخالف کنند و در اضافه کاری‌ها شرکت نکنند، هیچ آینده شغلی در کمپانی نخواهند داشت و به عنوان افراد رده پایین و کم ارزش با آن‌ها برخورد می‌شود. بسیاری از کسانی که با آن‌ها مصاحبه صورت گرفته بود بیان کرده بودند که قبل از انتشار بازی فورتنایت، فضای کار و وضعیت شغلی آن‌ها در اپیک کاملا مناسب و ایده‌آل بود.

باید دید که آیا شرکت اپیک گیمز جواب قانع‌کننده‌ای برای این اتهامات دارد یا خیر. نظر خود را با ما در میان بگذارید.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)