شوخی‌‌ای که واکنش توسعه دهنده بازی Apex Legends را در پی داشت

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

دیگر کمتر کسی با نام Apex Legends آشنا نیست، بازی که در زمان کوتاه ورودش به دنیای بازی به شدت مورد استقبال همه قرار گرفت و تمام رکوردهای بازی Fortnite را از آن خود کرد. وجود نوآوری‌های جدید در سبک بتل رویال باعث شد که رقیبی جدی برای فورتنایت به وجود بیاید؛ ولی متاسفانه بازی Apex هر چقدر که خوب باشد ولی تبدیل به یک نمونه منفی برای بازی‌سازان شده است.

عصاره اصلی برای یک بازی آنلاین، آپدیت است. چیزی که فورتنایت با تغییر هر فصل و ارائه آپدیت‌های جدید در قالب بتل پس باعث شده این بازی همچنان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌ها شود. چیزی که Apex Legends را تا این حد تضعیف کرده بود، آپدیت‌هایی است که بسیاری را از بازی خسته می‎کند و باعث به وجود آمدن شکایت در قالب‌های مختلف است.

یکی از این اعتراضات طنزمانند مربوط به رستوران معروف آمریکایی به نام Kentucky Fried Chicken که با مخفف KFC شناخته می‌شود. این رستوران بزرگ از سال ۲۰۱۸ دارای فعلایت در حوزه بازی‌های کامپیوتری است و اکانت توییتری به نام KFC Gaming را برای اهداف خود به راه انداخته است.

داستان از این قرار است که این اکانت در توییتی با انتشار عکسی فردی ناراحت، با چوبی بر دست در حال اشاره و به نوعی در حال بیدارکردن لوگو بازی Apex است و با متنی: (( زود باش …. یک کاری بکن )) به این لوگو اشاره می‌کند.

پست اعتراضی طنز مانند با واکنش Rayme Vinson یکی از افراد کلیدی تیم توسعه شرکت Respawn را همراه داشت. او در متنی در جواب به این پست گفت:

ما چیزهای زیادی برای انتشار خواهیم داشت ولی کمی زمان می‌برد. ما نمی‌توانیم مانند شما آن‌ها را سرخ کنیم، آب پز کنیم، برشته کنیم یا هر کاری که شما برای درست‌کردن ران سوخاری‌های خوشمزه خود انجام می‌دهید را انجام دهیم. گیم پلی این بازی دست‌ساز و با استفاده بهترین تکنیک‌های جهان ساخته شده، به زودی شما را خواهیم دید.

شاید برای اولین بار که این متن را بخوانید کمی گیج شوید. Rayme Vinson با اصطلاحات غذا به KFC خطاب می‌کند که در حال کار بر روی Apex است و این اصلا کار ساده‌ای نیست. قابل ذکر است که اکثر آپدیت‌هایی که منتشر شده، در خصوص باگ‌هایی بوده که در بازی به وجود آمده است.

اعتراض طنزآمیز KFC به Apex

عکس اعتراض طنزآمیز

مطلب پیشنهادی:  حضور Marvel در ورزش‌های الکترونیک
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)