شرود اعلام کرد که احتمالا از Apex Legends کنار بکشد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports با این که بازی Apex Legends دلیل اصلی بود که باعث شد Michael “shroud” Grzesiak به رکورد جالب توجهی در مشترکان توییچ برسد اما به نظر می‌رسد که این استریمر پرطرفدار کم کم از ساخته جنجالی این روزهای استدیو Respawn Entertainment خسته شده است.

شرود (Shroud) در یکی از استریم‌های خود گفت: «فقط سه بازی دیگه این جوری پیش بره دیگه این گیمو برای همیشه کنار می‌زارم. ترجیح می‌دم PUBG بازی کنم.»

با این که شرود در طی چند ماه گذشته یکی از استریمرهای تبلیغاتی Apex بوده و مدت زمان بسیار زیادی را روی این بازی صرف کرده است اما همیشه انتقادات بسیاری هم به این بازی می‌کرده و همیشه به طور صریحی مشکلات بازی را گوشزد می‌کرده است. ماه مارس بود که شرود درباره خطر ازدیاد هکرها در بازی به سازندگان هشدارهای جدی داده و گفته بود که در صورت ادامه پیدا‌کردن مشکل هکرها، بازی کاملا نابود خواد شد.

اما متاسفانه Apex Legends در چند هفته گذشته زمین بازی سرگرم‌کننده‌ای برای هکرها بوده و با تمام کارهای انجام شده از سمت Respawn باز هم تعداد زیادی از آن‌ها را می‌توان مشاهده کرد. مشکلات دیگری نظیر باگ‌های متعدد نیز بسیاری از استریمرها را فراری داده است.

شرود همچنین از لگ‌های متعدد و فراوان سرورهای بازی نیز آسی شده و حرف‌های بسیار در این باره زده است. جالب این جاست که این مشکل دقیقا زمانی رخ داد که چند دقیقه پیش از آن، شرود در حال بیان‌کردن مشکلات و باگ‌های بازی بود. از طرفی دیگر با بررسی برادکست‌ها و آمارهای این بازی در پلتفرم‌های مختلفی نظیر Twitch متوجه می‌شویم که این مشکلات قطعا در تعداد بازدیدکنندگان و Viewerهای بازی تاثیر منفی گذاشته است.

مطلب پیشنهادی:  حضور Crown در تیم OpTic Gaming مسابقات LOL

Respawn قطعا باید خود را برای رفع مشکلات حال حاضر بازی آماده کنند و اگر دیر دست به کار شوند ممکن است با یک بازی بتل رویال فراموش شده و مرده دیگر نظیر H1Z1 مواجه شویم.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)