شایعه: سلاح شخصیت Thanos به فورتنایت باز می‌گردد

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۲۳ فروردین ۱۳۹۸

پارسال به مدت کوتاهی، زمانی که فیلم ابر قهرمانانه مارول به اسم Avengers Infinity War بر روی پرده‌ها در حال پخش بود، کمپانی Epic Games دست به ابتکاری زد و سلاح شخصیت منفی این مجموعه، Thanos را به بازی فورتنایت آورد. حال شایعه شده است که با نزدیک‌شدن عنوان دیگر کمپانی مارول که به نام Avengers: Endgame معرفی شده است، این سلاح بار دیگر برای مدت کوتاهی در بازی قابل دسترس است.

Avengers: Endgame نام آخرین فیلم ابر قهرمانانه شرکت مارول است که تا کمتر از یک ماه بر روی پرده خواهد رفت، برای کسانی که نمی‌دانند، در این فیلم شخصیت منفی این عنوان Thanos سلاحی به نام Infinity Gauntlet داشت که با استفاده از آن نیمی از جمعیت کل هستی را نابود کرد. البته در بازی فورتنایت روند این گونه نخواهد ولی اگر در بازی فورتنایت این سلاح را به دست می‌آوردید تبدیل به Thanos می‌شدید و قدرت زیادی پیدا می‌کردید.

حال در آخرین پج منتشر شده از بازی فورتنایت بسیاری با دسترسی به کدهای داخل بازی، سرنخ‌هایی از بازگشت Thanos در بازی به دست آوردند. این سرنخ‌ها شامل دو پیام مرگ در بازی است، زمانی کسی کشته می‌شود در بالای تصویر پیغام آن منتشر می‌شود که این دو سر نخ  در خصوص کشتن شخص دیگر و کشته‌شدن در بازی است. در پیامی که شما کسی را بکشید نوشته Yielded to the POWER of Thanos خواهد آمد و یا کلمه unleashed an inferno on را به دست آوردند که تماما به شخصیت Thanos مربوط خواهد شد.

Thanos

این در حالی است که تیم توسعه بازی هیچ گونه تایید یا رد در خصوص سر نخ به دست آورده در بازی نکرده است ولی به نظر جالب خواهد آمد زیرا با پیداکردن این کلمات که از کدهای بازی یافته شده است، گویا سلاح Thanos در این نسخه آپدیت شده و قابلیت‌های بیشتری خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی:  بررسی روز اول مسابقات ESL One Birmingham رشته دوتا ۲

برای کسانی که از عملکرد این سلاح اطلاعی ندارند، در سال گذشته این سلاح در قالب یک ماد به عموم معرفی شد در ابتدای بازی به صورت واضح برای تمام بازیکنان در سر تا سر نقشه قابل مشاهده بود و بعد تمام بازیکنان می‌توانستند از این سلاح استفاده کنند. بعد از این که شما سلاح را دریافت می‌کردید تبدیل به Thanos می‌شوید. به صورت پیش فرض Thanos دارای Health و Shield بیشتر بود، همچنین Shield بعد از مدت کوتاهی اگر از درگیری‌ها فاصله بگیرید پر خواهد شد و شخصی که این سلاح را داشته باشد می‌تواند ۴ قدرت ویژه دریافت می‌کند. با این که این سلاح فقط در حالت Solo قابل بازی است ولی بسیار جالب و جذاب بود زیرا یک همکاری همه‌گیر به وجود میاورد تا Thanos را شکست دهند.

برچسب ها :