سهمیه شرکت در مسابقات ESL One Birmingham 2019 از آن Keen Gaming و TNC شد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

طبق گزارش سایت خبری gosugamers دو تیم اولیه راه یافته از طریق رقابت‌های انتخابی به مسابقات ESL One Birmingham 2019 رشته دوتا ۲، روز گذشته مشخص شدند. اسکوادهای Keen Gaming و TNC Predator نمایندگان چین و ناحیه جنوب شرق آسیا هستند که به این تورنمنت راه یافته‌اند. با این نتیجه، تنها ۲ جایگاه دیگر، یکی از اروپا و دیگری از آمریکای شمالی، برای تکمیل لیست تورنمنت بیرمنگهام باقی مانده است.

مسابقات ESL One Birmingham 2019 تنها ۴ جایگاه برای تیم‌های دعوت نشده باقی گذاشته بود، یعنی یک تیم از هر کدام از نواحی جغرافیایی دنیا. این بدین معنی بود که تیم‌های دعوت نشده می‌بایست در رقابت‌های انتخابی ناحیه خود با ۴ اسکواد دیگر گلاویز شوند تا سهمیه شرکت در این مسابقات را کسب کنند.

در منطقه جنوب شرق آسیا، رقابت اصلی بین تیم‌های TNC Predator و Mineski بود؛ اما به عقیده بسیاری نتیجه این بازی از ابتدا کاملا مشخص بوده است. هر دو تیم موفق شدند راند اول بازی‌ها را بدون شکست به پایان برسانند و در راند دوم به یکدیگر بربخورند اما این TNC بود که به راحتی و بدون کوچک‌ترین مشکلی حریف خود را از سر راه برداشت. Mineski با این شکست به براکت پایینی سقوط کرد. آنان در بازی بعد خود در برابر Tigers با اقتدار ظاهر شدند و ۲:۰ آنان را در هم کوبیدند تا رقیب TNC در گرند فینال رقابت‌ها شوند.

اما بار دیگر این TNC بود که عالی ظاهر شد و در ۳ بازی پیاپی حریف خود را در هم کوبید و نهایتا نمایندگی ناحیه SEA را از آن خود کرد.

مطلب پیشنهادی:  تاییدیه رسمی برگزاری مسابقات MDL Major دوتا 2 در دیزنی لند پاریس

فینال رقابت‌های انتخابی چین برخلاف انتظارات بین Keen Gaming و iG برگزار شد. در مراحل قبل، IG موفق شده بود تیم قدرتمند و شاخص EHOME را غافلگیر کند و در ادامه نیز از سد RNG بگذرد. بر خلاف مراحل  قبل، فینال رقابت‌های انتخابی قابل پیش‌بینی بود و در نهایت Keen موفق شد با برد IG نماینده چین در مسابقات ESL One Birmingham 2019 شود.

ESL One Birmingham 2019

جمعا ۱۲ تیم در رقابت‌های Birmingham برای دریافت بخشی از جایزه ۳۰۰،۰۰۰ دلاری از تاریخ ۲۸ می تا ۲ ژوئن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ۸ تیم به طور مستقیم دعوت خواهند شد و ۴ تیم دیگر نیز از طریق رقابت‌های انتخابی از مناطق آمریکای شمالی، SEA ( جنوب شرق آسیا)، چین و اروپا در این مسابقات حضور خواهند یافت.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)