هدف قراردادن سایت‌های شرط‌بندی CSGO توسط دولت دانمارک

Avatar
هادی عبدالهی ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

به گزارشی از سایت خبری esportsinsider سازمان تنظیم مقررات شرط‌بندی دانمارک طی اقدامی تهاجمی چندین سایت شرط‌بندی بدون مجوز فعال در زمینه اسکین CS:GO را به امید جلوگیری و مبارزه با فعالیت مجموعه‌های غیرقانونی برای همیشه مسدود کرد.

سازمان تنظیم مقررات شرط‌بندی دانمارک، Spillemyndigheden، با فعالیت اخیر خود و شناسایی سایت‌های غیرقانونی گمبلینگ با همکاری با مجموعه‌های زیربط و مسئولان مربوطه، قصد جلوگیری از فعالیت‌های آینده این گونه سایت‌ها را در کشور خود دارد. برای مدتی نسبتا طولانی، گمبلینگ و شرط‌بندی پوسته‌ها و اسکین‌های بازی کانتر استرایک مشکلی اساسی در تمام دنیا بوده و این طور که به نظر می‌رسد دولت دانمارک به طور جدی قصد مقابله و هدف قراردادن این مجموعه‌ها را دارد.

Spillemyndigheden اخیرا با ارائه‌دهندگان سرویس‌های اینترنتی (ISP) دانمارک تماسی داشته و درخواست مسدودکردن دسترسی به این سایت‌ها را، به دلیل نداشتن مجوزهای لازم برای خدمات گمبلینگ، کرده است. با پشتیبانی دادگاه قضایی شهر کپنهاگ، بلاک‌شدن این سایت‌ها طبق درخواست مسئولان سازمان تنظیم مقررات شرط‌بندی دانمارک به سرعت پیگیری و انجام شد.

در مجموع ۲۵ سایت مورد هدف قرار داده شده‌اند که شامل ۱۰ سایت فعال در زمینه گیمینگ و ۱۵ مجموعه شرط‌بندی مخصوص گمبلینگ بر سر اسکین‌ها و پوسته‌های بازی CSGO می‌شده است. Birgitte Sand مدیر مسئول Spillemyndigheden در این باره نظر خود را این گونه ابراز کرد:

مجموعه ما طبق اختیارات و اساس‌نامه‌هایی که دریافت کرده است، چنین وب‌سایت‌ها و تارنما‌های اینترنتی غیرقانونی را بدون هیچ‌گونه چشم داشتی بلاک کرده و با پیگیری جدی به کار خود ادامه خواهد داد. این کار را نه تنها برای حفظ حقوق و محافظت از مجموعه‌های گیمینگ قانونی و معتبر، بلکه برای حفاظت از حق بازیکنان و علاقه‌مندان به این بازی انجام می‌دهیم.

در حال حاضر تمام تمرکز خود را بر روی وب‌سایت‌های مخصوص شرط‌بندی اسکین گذاشته ایم. وب‌سایت‌هایی که معمولا کودکان، نوجوانان و طیف سنی زیر ۱۸ سال را مورد هدف خود قرار می‌دهند.

مطلب پیشنهادی:  همکاری Alienware با LEC و LCS
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)