عنوان مستقلی از پابجی در دست ساخت است

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۰۷ تیر ۱۳۹۸

توسعه‌دهنده بازی محبوب پابجی اعلام کرد که عنوان دیگری از این بازی در راه است. کار ساخت این بازی، که هنوز نام آن فاش نشده است، بر عهده استودیوی تازه تاسیس شده Striking Distance است. گفتنی است این استودیو از همین ابتدا دست به کار بزرگی زده و توسعه‌دهنده پیشین Call of Duty و Dead Space، آقای Glen Schofield، را به عنوان مدیرعاملی خود منصوب کرده است.

پروژه ساخت این بازی هنوز در مراحل اولیه خود است و چیز زیادی هم از آن به بیرون درز نکرده است. کمپانی سازنده PUBG در اخباری با اشاره به این موضوع گفته است که بازی مذکور “از تجربه خط داستانی مخصوص به خود، تحت انحصار دنیای پابجی بهره می‌برد.”

آقای اسکوفیلد هم در مصاحبه‌های خود نشانه‌هایی از درصد بالای حضور سبک بتل رویال در این بازی داده است.

او گفت:

“در جایگاه یک سازنده و توسعه‌دهنده بازی، آزادی تجربه دنیای بازی پابجی من را برای ساخت عنوانی جدید، که به گونه‌ای فراتر از ژانر بتل رویال است، به هیجان وا می‌دارد.”

او همچنین در توئیتی گفت که بازی جدید مستقل از پابجی خواهد بود.

پابجی در حالی پا به دنیای گیم گذاشت که در ابتدا در قالب مد بازی Arma 2 – از این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی‌های شبیه‌سازی عملیات نظامی در جهان یاد می‌شود – معرفی شد.

عنوان مستقل پابجی

از آرما ۲ به عنوان یکی از بهترین بازی های شبیه سازی عملیات نظامی در جهان یاد می شود.

اوایل سال ۲۰۱۷ بود که بازی پابجی در اولین تجربه PC خود وارد سبک بتل رویال مخصوص خود شد. پس از آن این بازی بر روی پلتفرم‌های Xbox One  و PS4 هم منتشر شد.

مطلب پیشنهادی:  اطلاعات کامل فصل هفتم Rocket League Championship Series

پابجی بدون شک یکی از تاثیرگذارترین بازی‌های قرن ۲۱‌ام است. این بازی همچنان به یکه‌تازی خود در بسیاری از زمینه‌ها از جمله سبک مختص به خود (بتل رویال)، و بازی‌های موبایل ادامه می‌دهد و از آن به عنوان یکی از منابع الهام‌بخش و موثر برای سایر عناوین هم سبک خود مثل Fortnite و Call of Duty: Black Ops 4 نیز یاد می‌شود.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)