تمامی اسکین‌های جدید Overwatch در رویداد Storm Rising

Avatar
هادی عبدالهی ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری dexerto رویداد Storm Rising جدیدترین رخداد داستان محور از سری رویدادهای Archives است که طبق سنت هر ساله Overwatch به بازی برگشته است و سعی دارد یکی از روایات قدیم و ماموریت‌های ۶ سال قبل تیم Overwatch را به طرفداران خود معرفی کند.

تمرکز اصلی رویداد Archives معرفی داستان و روایت‌های بازی و معرفی هر چه بیشتر شخصیت‌های دنیا بازی است. در کنار این موضوع، همیشه ماموریتی نیز برای کاربران فراهم آورده می‌شود تا بتوانند خط داستانی جدید بازی را با دوستان خود و بازیکنان دیگر در ۴ سطح سختی مختلف انجام دهند. مانند دیگر رویدادهای گذشته بازی اورواچ، Storm Rising مجموعه‌ای از اسکین‌ها و وسایل تزیینی جذابی را به بازیکنان ارائه می‌دهد.

رویداد Storm Rising در مجموع ۹ اسکین جدید معرفی می‌کند که ۶ عدد از آن‌ها در دسته Legendary و ۳ عدد از آن‌ها Epic هستند. در کنار آن نیز ۳ هایلایت اینترو کاملا تازه نیز عرضه شده است.

Storm Rising از ۱۶ آوریل لغیات ۶ می در دسترس بازیکنان اورواچ خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند وسایل تزیینی و اسکین‌های جدید را هم از طریق لوت باکس‌ها خود و هم از طریق Credit و گلد درون بازی به دست آورند. بازیکنانی که قصد دارند از اسکین‌های جدید استفاده کنند می‌بایست این پوسته‌ها را قبل از تاریخ ۶ می (۱۶ اردیبهشت) تهیه کنند و گرنه باید یک سال دیگر و تا بازگشت رویداد جدید Archives  صبر کنند که واقعا کار سختی است!

هر اسکین Legendary رویداد Storm Rising مقدار ۳ هزار Credit برای آنلاک‌شدن نیاز دارد، در حالی که اسکین‌های Epic این رویداد تنها ۷۵۰ عدد Credit نیاز دارد.

مطلب پیشنهادی:  تیم Vitality از ترکیب CS:GO خود رونمایی کرد.

اسکین‌های Legendary رویداد Storm Rising

McCree – Deadlock

اسکین جدید McCree

اسکین جدید McCree

Soldier: 76 – Formal: 76

اسکین جدید Soldier: 76

اسکین جدید Soldier: 76

Bastion – Gwishin

اسکین جدید Bastion

اسکین جدید Bastion

Moira – Scientist

اسکین جدید Moira

اسکین جدید Moira

Ashe – Socialite

اسکین جدید Ashe

اسکین جدید Ashe

Baptiste – Talon

اسکین جدید Baptiste

اسکین جدید Baptiste

 

اسکین های Epic رویداد Storm Rising

Junkrat – Circus

اسکین جدید Junkrat

اسکین جدید Junkrat

Wrecking Ball – High Roller

اسکین جدید Wrecking Ball

اسکین جدید Wrecking Ball

Zarya – Racer

اسکین جدید Zarya

اسکین جدید Zarya

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)